Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismertek olyan magyar weboldal...

Ismertek olyan magyar weboldalt, ahonnan Amerikából lehet rendelni és nem csak egy Facebook oldal?

Figyelt kérdés
Az USA-ból szeretnék pár dolgot rendelni. Tud nekem valaki tanácsolni egy megbízható weboldalt? Kaptam már pár telefonszámot és email címet, ahonnan rendelhetek de nekem ezek nem voltak korrektek. Nem akarok senkit megbántani aki ezzel foglalkozik de én egy konkrét oldalnak jobban örülnék ami nem csak egy Facebook. Ahol láthatom hogy mit kapok és nem csak levelezgetek valakivel. Ami engem érdekel az számítástechnikai alkatrészek, fotós cuccok és a ruhák.
2013. márc. 5. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ebay.com, amazon.com
2013. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Do Doris válasza:
Sok oldalt láttam már ahol Abercrombie és más márkákat ajánlanak különböző emberek de engem egyik sem töltött el bizalommal. Most viszont az egyik barátnőm ajánlott egy új áruházat amit az USA-ból üzemeltetnek és nagyon korrekt az ajánlatuk. Mindent lehet tőlük rendelni nem csak azt amit az oldalukon találtok. Nagyon tetszik, hogy mindig feltüntetik a forrást ahonnan rendelik az árut így látom az eredeti árakat. Amit Ők keresnek az pedig nem lehúzás hanem szerény díj. Én már meg is rendeletem tőlük a legújabb fürdőruhám amit a Victoia's Secret oldalról rendelnek nekem. Javaslom mindenkinek aki az USA-ból szeretne vásárolni előtte nézze meg ezt az oldalt és utána döntse el kiben bízik. Ja és Skype-on is lehet velük beszélni. terendeled.hu
2013. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ebay.hu
2013. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

www.vvfashion.atw.hu / www.facebook.com/vvfashionhun


én innen rendelek.

2013. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!