Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák állnak jól nekem?

Milyen ruhák állnak jól nekem?

Figyelt kérdés
Normál "nagyságú" vagyok (M-es méret), de igazából nem tudom milyen tipus. 168 cm, 57kg, széles váll, vékony derék és normális csípő, de ami felesleg van rajtam az alhason van. Nem vagyok molett, épp olyan a hasam az amúgy arányos alkatom miatt, mint akin elkezd látszani h pár hónapos terhes. Alma alkatú ruhákat néztem neten, de ami van nekem mell alatt húzott felső, na az pont nem áll jól mert azt hiszik benne h babát várok. béna vagyok, segítsetek légyszi!!

2013. dec. 16. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a vékony derekadat kéne hangsúlyozni.

Magas derekú szoknya szerintem jól állna neked. Ezt felveheted szűk felsővel, blúzzal. De szerintem szinte bármilyen szoknyát felvehetsz. Én a minit vagy a midit ajánlanám. Egyenes vagy A-vonalú legyen szerintem. Nadrágból ne válassz nagyon csípőfazonút, felülre pulcsi, blúz mehet.

2013. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)köszi a tippeket! a magas derekú szoknyák tetszenek, de az nem csak lapos hason szép?
2013. dec. 16. 14:49
 3/4 ívy1 ***** válasza:
Hangsúlyozd a lábad,bár arról nem írtál hogy milyen,ha rövid,minit ne vegyél fel mert össze nyom,hordj cicanadrágot ha a lábad egy kicsit vastagabb akkor csak sötétet,ha nem akkor lehet színeset is,és ha vannak kényelmes magasabb sarkos lábbelijeid akkor olyanokat.
2013. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, most készülök magassarkút venni, csinos a lábam szerencsére. azt szeretem meg a vállamat. Ezt kéne hangsúlyozni, jogos. Azt hiszem muszáj lenne próbálgatnom fazonokat, csak lehangoló egy idő után, hogy a nagy választékból gőzöm sincs mi az igazán nekemvaló :S
2013. dec. 17. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!