Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Első magassarkú esküvőre?

Első magassarkú esküvőre?

Figyelt kérdés

13 vagyok, és tavasszal koszorúslány leszek egy esküvőn.A ruhám rövid lesz. Szerintetek mehetek magassarkúba, ha tudok benne járni normálisan? És mennyi a max. sarokmagasság?

Én ilyen cipőkre gondoltam:

[link]

[link]

[link]

És ilyen lesz a ruhám (nem teljesen, de hasonló nagyon):

[link]



2013. dec. 19. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Honnan tudod, hogy tudsz benne járni, ha első cipőd lenne?

Egyébként a szüleiden múlik, engedik-e.


Én nem engedném, ha lenne 13 évesem.

Már csak azért sem, mert egy esküvő nem csak a szertartásból áll, s egy ilyen cipőben még egy magassarkúhoz szokott felnőttnek is kész gyötrelem órákat álldogálni, táncolni hajnalig... A lagzi végére úgy éreznéd, tőből leszakad a lábad és másnap lábra se tudnál állni. Vagy a másik lehetőség: végig gubbasztanád az egész esküvőt a sarokban, mert nem bírnál táncolni.

2013. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
13 éves vagy, ne nevettess. Max 5 centi magas cipőt tudnék elképzelni, de inkább egy szép balerinát. Túl fiatal vagy, idétlenül néznél ki egy ilyenben.
2013. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb sarokkal vegyél.

De ha nagyon szeretnéd vigyél magaddal váltócipőt.

2013. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amiket linkeltél az még 16 évesnek is sok lenne.

Eleve nem állna jól, mert túl fiatal vagy. A másik, hogy tényleg leszakadnál benne.

Még egy max 4 cm-s magassarkút tudnék elképzelni, de abból is telitalpút és azt is csak a szertartás idejére. Rögtön átvenném a helyedben egy csini és kényelmes balerinacipőre.

És örülj neki, hogy a te korodban még nem várják el a magassarkút gy ilyen eseményre

2013. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szimpor válasza:
100%
Szerintem ehhez a ruhához az első két cipő nem megy. Azok a cipők túl "nagy darabok" egy légies könnyű ruhához. A harmadikat már inkább el tudom képzelni, de sajnos valóban túl magas a sarka... :) Tudom nem ezeket a válaszokat szeretted volna hallani. :)
2013. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezeket a cipőket én sem venném fel, pedig 24 éves vagyok. Nem éri meg, hogy egész nap fájjon bennük a lábam és elrontsa a hangulatom. Ráadásul az első kettő szerintem nem is megy ehhez a ruhához. Rettentő bumszli, nehézkes mindkettő, míg a ruha könnyed, légies. Kisebb sarkú cipővel is lehetsz elegáns.
2013. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem íróknak. A platformos cipők (első kettő) nem illenek a ruhához; a harmadik nagyon tetszik, de első magassarkúnak 13 évesen nem való. Ha szeretnél magassarkút hordani, akkor kisebbekkel kell kezdeni, és fokozatosan hozzászolni. Különben borzasztó kényelmetlen lesz...


Ehhez a ruhához kényelmesebb, alacsonyabb sarokkal ilyet tudnék elképzelni: [link]

2013. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De utolsó remélem az csak vicc az a cipő!!! Még a nagymamám is magasabb sarkú és SZEBB cipőben jár!!!!!!!!!!!!!!!! :D
2013. dec. 20. 17:38
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

pedig az a cipő nagyon szép és csinos, én a helyedben elgondolkodnék rajta.

egyébként pedig gyerek vagy még ahhoz, hogy olyan cipőket hordj, amiket linkeltél, főleg, hogy nem is tudnál benne menni, akár egy egész hétig is viselhetnéd előtte több órán keresztül, hogy szokja a lábad, de fogadni mernék, hogy a hét letelte után sírva könyörögnél egy lapos balerináért :)

A ruha aranyos, ahhoz valami kis bájos cipellő illene, nem pedig ilyen plázamacás "nézzétek de dögös vagyok" cipő.

2013. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, azokban a cipőkben pár óra múlva a lábad felmondaná a szolgálatot.... Én ünnepségekre szoktam hordani kisebb sarkú, telitalp cipőt és még abban is majd' meghalok. Ráadásul valóban nem is illik hozzá.... Én inkább valami telitalpút vennék, és kicsi sarkút, ha járni is akarsz, nem csak totyogni, mint kacsa a jégen.

15/L

2013. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!