Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 éves vagyok. Összegyűjtötte...

12 éves vagyok. Összegyűjtöttem a zsebpénzemet erre a cipőre Megéri megvennem? Hogy mutatna egy farmerral? Stapabíró-e? STB.

Figyelt kérdés
//www.suprafootwear.com/products/S34037/RCS

2013. dec. 21. 10:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2013. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Nekem nem tetszik :/ Am: Egész jó lenne cső farmerral
2013. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejön,szép kis finom darab.oldalt a jellemzői mellett írja egyébként,hogy víztaszító/vízlepergetős,és tökéletesen helyt áll esős időben is,légáteresztős,környezetbarát,rugalmas,de nem veszti el a tartását huzamosabb használat után sem,stb...valami ilyesmiket írt..szerintem vedd meg.Miért ne menne farmerhez?Simán menne,de ahogy az előző kommentelő is írta,jól mutatna csőfarmerral ( nem az a nagyon tapadós,de nem is az a klasszik bővebb fazonú farmer..hanem valahogy a kettő közt.el kell találni a megfelelő méretet,és akkor nem lesz bu*is :) Tökjó feketéhez,szürkéhez,vagy akár sötétkék/indigókék színű gatyához)Vedd meg! :)

24/L

2013. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem marha ronda:s persze neked kell, hogy tetsszen, Te fogod hordani..
2013. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én alapból ugyan bírom az ilyen stílusú cipőket, de a Suprával két gondom azért csak van: 1) szerintem túlárazottak, 2) nagyon szórnak a vélemények róla. Bár nekem nincsenek rossz tapasztalataim, de eléggé vigyázni kell rá. Viszont vitán felül nagyon kényelmes. Magam részéről kicsit szűkebb kék vagy szürke gatyával venném fel. De azért 150$-ért gondold meg, esetleg nézz másikat. De ha ez a terved, vedd megy szerintem.
2013. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
szerintem is túlárazott. ez a supra még egészen jól néz ki, de van néhány rettentő ronda is. szerintem nézz szét nike, lacoste, le coq, vans márkák közt is, ott is szoktam látni ehhez hasonlókat. ezek valamivel olcsóbbak, de még mindig elég drága és ismert márkák. a supraról tényleg megoszlanak a vélemények...
2013. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik és ennyi pénzért tényleg iszonyat drága is, ennyit biztos nem ér.
2013. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Természetesen nem éri meg, hiába az ár, tömeg cucc. De ha van rá pénzed és rá szánod, akkor eszem ágába sincs lebeszélni róla.
2013. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én nagyon hordanám:)Imádom az ilyeneket! 25/N
2013. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
az nem stapabiró hanem strapabiro
2013. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!