Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a "stílusról"? (pasik is írhatnak)

Figyelt kérdés

Az alakom eléggé dekoratív,hosszú lábaim vannak,vékony derekam,nagy melleim.

Az utóbbi pár évben egyre többször nézek régi filmeket (30'-tól-60'-as évekig) és nagyon tetszett az akkori öltözködés,főleg a 30-as 40-es évekbeli.


Szerintetek milyen hatást váltanék ki ha ehhez hasonló ruhákba mennék az utcára?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Köszi a válaszokat.

22/L. :)



#stílus #öltözködés #régi #30-as/40-es évek
2013. dec. 21. 12:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%

Nekem tetszik, akkoriban még úgy látszik tudtak öltözködni a nők, nem úgy mint manapság (farmergatya, férfi edzőcipő...).

Néhány ruhadarab azok közül amit linkeltél sztem a mai napig divat, persze nem árt kombinálni mai ruhadarabokkal nehogymár azt higgyék vmi színdarabból csöppentél ide.

Pl. a 4. képen lévő iszonyat dögös sztem, van benne elegancia ami a mai csinos öltözködésből már hiányzik

2013. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%
Előző vagyok, lemaradt 23/F
2013. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)


Én is arra gondoltam hogy egy kicsit kombinálom a mai darabokkal de lényegében meghagyom ezt a stílust :)

2013. dec. 21. 12:41
 4/25 anonim ***** válasza:
Biztos látványos lenne, mert manapság az emberek nem nagyon járkálnak ilyenekben. Meg egyáltalán hol lehet még ilyen gõncöket kapni? :) személy szerint nekem annyira nem jön be. Maradok 2013-ban. :)
2013. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Dwight Schrute ***** válasza:

Pont most nézek egy sorozatot, ami ebben a korban játszóik. Nekem tetszik, előbb-utóbb remélem újra divatba jön.

20/F

2013. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Hát igazából varratnám magamnak :D

De vannak Pesten olyan boltok ahol lehet kapni szerintem pl.jajcicában vagy néhány Dohány utcai boltban,interneten :D

Majd megoldom :D

2013. dec. 21. 12:47
 7/25 anonim ***** válasza:

Jajj,én imádom ezt a kort,lány vagyok én is hordanám...de én a 20as évekért rajongok :P


Amúgy meg divatimádó vagyok..biztosan modernizálnám kicsit,de nagyon dögös stílus..

2013. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

És szerintetek a korhoz hűen hordjam a hajam vagy hagyhatom kiengedve (derékig ér)? :D

2013. dec. 21. 12:53
 9/25 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, főleg a 4-es:D

14/L

2013. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Amúgy van valami megnevezése a stílusnak?

Vagy ők még a pin-up kategóriába tartoznak? :)

2013. dec. 21. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!