Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12/L Milyen szoknyákat,...

12/L Milyen szoknyákat, öltözködési stílusokat tudnék ezzel a cipővel kombinálni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát ilyen cipőm van...milyen ruhákkal illene össze nagyon jól? Ezek közül a középső szegecses az enyém [link]


Nagyon megköszönnöém és felpontoznám azt,ha valaki esetleg linkelni is tudna!



2013. dec. 21. 21:44
 1/3 anonim válasza:

Őszintén? Nekem maga a cipő nem tetszik igazán. Ez túl szegecses, túl mainstream.


Mivel sok ember hord ilyet, inkább extravagánsabb kombinációkkal tudnám elképzelni. Szerintem ha egy rövid szoknyával veszed fel, az mindenképp legyen sötétszürke, de a felső az mindenképp legyen színes, energikus (leginkább piros, főleg, ha a hajad világos színű). De nem tudom pontosan, hogy az arcodhoz mi illik. Minden esetre, ehhez a cipőhöz szerintem mindenképp kellenének hozzáillő kiegészítők, mert szerintem nagy a feszültség a lábad és a tested, karjaid között, ha a cipő szegecses, és nincs más kiegészítő. A harisnya vagy leggings, amit alá veszel, szerintem szintén legyen puritánabb, de csukólra, nyakra mindenképp vennék valami kiegészítőt a helyedben.


Amúgy ha hülyeségeket írok, ne nevessetek ki, nem értek a női ruhákhoz, csak egy átlagos pasi vagyok. :D


20/F

2013. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy bakancs szinte akármivel jó. :)
2013. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
12 évesen valami thomas gőzmozdonyos cucc
2013. dec. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!