Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincs stílusom! Mi a baj...

Nincs stílusom! Mi a baj velem? Nincs egyéniségem?

Figyelt kérdés
Most éppen nem tudom, hogy nézzek ki. Általában farmert, bakancsot, meg valami egyszerű pólót hordok, de ebben nincs semmi érdekes. Pont ez az! Egyszerűen nincs stílusom. Hogy találjak rá?

2013. nov. 11. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
attól, hogy nincs rajtad semmi feltűnő,még lehet stílusod. próbálkozz.
2013. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, amit ki tudtam hozni a ruhatáramból, megtettem, de hogy is mondjam.... olyan, lány a szomszédból feeling. Egyébként bocsánat, hogy én vagyok 6283479. kérdező, aki ilyen kérdést kirak.
2013. nov. 11. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

és ez neked tetszik?

ha igen,akkor nincs baj. ha nem,akkor miért nem úgy nézel ki,ahogy akarsz?

2013. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogyisnincs egyéniséged! ha ez tetszik neked, akkor ez a TE stílusod. mellesleg szerintem ez egyáltalán nem hangzik stílustalanul, igaz egyszerű de vagány összeállítás. nekem sokkal szimpatikusabb mint a miniszoknya tűsarkúval!:)
2013. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha neked ez tetszik akk nem baj!! De ha nem tetszik akk keress vlamit a neten , nézz utána! Én is így találtam meg a stílusom mert nekem nem tetszwtt a régi öltözködésem!!!
2013. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Egyébként neked milyen stílusod van? :)
2014. márc. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!