Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a térdig érő szoknya?

Divat még a térdig érő szoknya?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok
2008. júl. 14. 13:43
 1/9 A kérdező kommentje:
azért érdekelne,mert kicsit vastag a combom,emiatt nem nagyon szeretem a tul rovid szoknyákat...
2008. júl. 14. 14:46
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
én úgy vagyok vele, ha divat ha nem divat azt veszek fel ami nekem jól áll és jól érzem magam benne. Idén nyáron is rengeteget hordok térdszoknyát, és látok másokon is ilyet. Úgyhogy bátran viselj te is térdszoknyát!:)
2008. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is hordok ilyet,nekem is vastag a combom. A minap vettem 3 db-ot is,ilyen tök szép virágos meg pörgős...sztem most minden divat,hordd azt,ami jól áll!
2008. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat:)
2008. júl. 14. 23:25
 5/9 anonim válasza:
100%
egyetértek, szerintem is hord azt ami kényelmes és amit szeretsz...ne törődj azzal, hogy esetleg mások mit szólnak...ha neked úgy jó akkor jó és kész...:D
2008. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Naná, hogy divat! Szerintem most nyáron éppen virágkorát éli, a (farmer)mini mellett végre teret kapott a libbenős, élénk színű térdig érő szoknya is! :)

Egy szép papuccsal vagy szandállal igazi Nők leszünk benne :)

2008. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
sztem vagy bokáig érő szoknyát vegyél fel vagy minit...térdig érő????picit kiment már a divatból..de mind1!!az a lényeg hogy jól álljon rajtad!!
2008. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze hogy az! ha az áll jól.kölünben is minden féle ruhadarab közül lehet divatosat találni.amúgy idén nagyon divatos a maxi ruha ebből van olyan fazon ami fönt kiemeli a "léyneget" és az alső részeket takarja .persze ebből is lehet hosszú ujjút kapni.és a lényeg ezek elég szellősek és nyáron is nyugottan hordhatod főleg 1 fehéret vagy akár 1 színeset is:-)
2008. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy véled, nem igazán szép a lábat, akkor olyan szoknyát vegyél magadra, amelyik eltakarja azt mi nem szivesen mutogatnál.Ez mindig jobb megoldás, mitha folvennél egy divatos mini szoknyát és "kitálalnál" olyan részeket amelyek elonytelenek számodra.

Nem a szoknya szerint itélik meg az embert!

2009. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!