Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ennyire ku. rv. ásan...

Tényleg ennyire ku. rv. ásan öltözködtem?

Figyelt kérdés

Egy buliba voltam... egy mellig érő felsőbe, farmer shortba és neccharisnyába meg persze magassarkúba.

(kb annyi a volt a különbség köztem és a többi csaj közt, hogy rövidebb volt a felsőm szóval nem értem mért kellett ezért leri.bancozni... na jó meg talán nekik kicsit hosszabb szoknyájuk volt de csak egy nagyon kicsit...)



2013. dec. 22. 17:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted hogy néz ki egy k.rvásan kinéző lány? Ha ez megvan hasonlítsd össze azzal, ahogy te felöltöztél. Tehát ha jól értem volt rajtad egy ilyen: [link] meg egy short (télen nevetséges) meg neccharisnya és nem érted mi volt a bajuk veled?:)
2013. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
93%

Inkább valami ilyesmi, csak rövidebb toppal és ki tudja mekkora dekoltázzsal:

[link] - egy klipbe, színpadra oké, na de a magyar éjszakába...

2013. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
6%
Nektek minden nőiesen öltöző nő ku.vás. Egy fénykép a párotokról (már ha van) mindent megmagyarázna...
2013. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted itt női vagy férfi válaszolók vannak többségben? Egyébként pl egy ilyen ruha nem r*bancos, de mégis csinos, nőies. [link]

A mellig érő top+farmershort+neccharisnya minden, csak nem csinos és nőies.

2013. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
3%
Igen, ezek a ruhák nőiesek és csinosak. És a cipő is tökéletes hozzájuk. Csak tudod az a baj, hogy ha kérdésként tennéd fel, hogy mi a vélemény erről a ruháról, ott is indulna a ku.vázás. Ez Magyarország. Sok az irigy és igénytelen ember.
2013. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
93%

Nem, 43 százalékos, ezek kur vásak.

De gondolom te csak azért akceptálod, mert csak az ilyen stílusú lányokat tudod felszedni (mivel azok bármire és könnyen kaphatóak), egy ilyen öltözködésű lány meghódítása már biztosan problémát jelentene:

[link]

[link]

Ezek nőies és ízléses ruhák, amit a kérdező vett fel az csak szimplán ku rvás, és elgondolkodhat, hogy miért is ri.bancozták le...

2013. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
0%

14-es: erről beszéltem.

16-os: tedd el ezeket a linkeket tavaszig, és tedd be kérdésnek. Ezt is fogják ku.vázni, hidd el.

2013. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
88%

16-os vagyok, ezen mi a ku rvás?

Mert a neccharisnya, amit az útszéli prostik hordanak, ugye, véletlenül sem az...

2013. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%

Az olyan emberek mint Te, egy ruhadarabtól már ku.váznak. Te pl a harisnyán kattogsz. Lesz aki meglátja, hogy 8-10cm magas sarkú cipő van az első lányon, és már k.urvázni kezd.

Nekem egyébként mindkét összeállítás tetszik.

2013. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
#12-es: hát igen nagyjából megegyezik velem a kép (csak a short rövidebb volt, a felső piros volt és egy piros 15 centis platform magassarkú volt rajtam)...
2013. dec. 23. 13:23
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!