Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ennyire ku. rv. ásan...

Tényleg ennyire ku. rv. ásan öltözködtem?

Figyelt kérdés

Egy buliba voltam... egy mellig érő felsőbe, farmer shortba és neccharisnyába meg persze magassarkúba.

(kb annyi a volt a különbség köztem és a többi csaj közt, hogy rövidebb volt a felsőm szóval nem értem mért kellett ezért leri.bancozni... na jó meg talán nekik kicsit hosszabb szoknyájuk volt de csak egy nagyon kicsit...)



2013. dec. 22. 17:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerintem egy normális lány nem tartja ízlésesnek a neccharisnyát :D A magassarkúval semmi baj nincs.
2013. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
#21-es: mért neked mi a bajod a neccharisnyával? szerintem nagyon is szexi és kényelmes...
2013. dec. 23. 14:42
 23/37 A kérdező kommentje:
de amúgy általában sima fekete harisnyába vagyok vagy ha szoknya van rajtam akkor pedig fekete combfix
2013. dec. 23. 14:45
 24/37 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező és 41%-os:Attól még,hogy ti a neccharisnyát kényelmesnek/szexinek gondoljátok,attól rajtatok kívül még mindenki más gondolhatja azt,hogy a neccharisnya k.rvás.Vita lezárva.
2013. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
84%
El tudom képzelni, hogy milyen férfi tartja szexinek a neccharisnyát :D
2013. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
9%
Na látod, pont ez a baj: hogy csak elképzelni tudod.
2013. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
90%
Egy igényes, kifinomult nő nem vesz fel neccharisnyát. De ez az én véleményem.
2013. dec. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg azért fordul elő neves divattervezők divatbemutatóin, mert annyira divatjamúlt, és ezek az emberek ku.váknak, igényteleneknek és nem normális nőknek terveznek.
2013. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
93%

Neves divattervezők divatbemutatóin van csótányroppantó csillámos cipő meg leborotvált szemöldökű modell is (hogy a félig áttetsző cuki kis férfiszerelésekről ne is beszéljünk). Akkor ezek szerint az utcán egy kifinomult nő ilyet hord? Nem. Persze a neccharisnyát is lehet stílusosan hordani, de a mellet alig takaró felső meg a p.csashort azért messze nem ez a kategória. Útszélen álló hivatásosok különbül öltöznek fel ennél.


Aki szerint meg ez nőies öltözködés... hát inkább közönséges gettóprolis. A nőies annál kezdődik, hogy tudja az ember, hogy vagy mellet mutat, vagy lábat. Az a válaszoló kapisgál jó helyen, aki a J. Lo-s képet meg a street style photót rakta be. Nem attól nőies egy nő, hogy kiteszi mindenét, és mutogatja a hasát, lábát, csöcsét mindenkinek, aki szembejön vele, buliban sem...

2013. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
91%
A neves divattervezők haute couture ruhákat vonultatnak fel a színpadon, melyek nem titkolt célja a megbotránkoztatás és épp az, hogy olyanokat mutatnak be, ami kifejezetten a divatbemutató céljára készült.
2013. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!