Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ennyire ku. rv. ásan...

Tényleg ennyire ku. rv. ásan öltözködtem?

Figyelt kérdés

Egy buliba voltam... egy mellig érő felsőbe, farmer shortba és neccharisnyába meg persze magassarkúba.

(kb annyi a volt a különbség köztem és a többi csaj közt, hogy rövidebb volt a felsőm szóval nem értem mért kellett ezért leri.bancozni... na jó meg talán nekik kicsit hosszabb szoknyájuk volt de csak egy nagyon kicsit...)



2013. dec. 22. 17:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
7%

Kedves 29-es: hogy Neked mennyi eszed van! Szóval vagy mellet, vagy lábat. Akkor a koktélruhák nagy része kuka, ugye? Mert ott mindkettő villan. Ja, és nyáron a 35 fokban meg egy merészebb felsőhöz akkor hosszúnadrág, ugye? Miniszoknyához meg nyakig érő felső. Had kapjon a nő hőgutát.

Szerezz magadnak barátnőt, és nem fogsz akkor ennyi baromságot összehordani.

2013. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó,nem akarlak megbántani,de most felhúztál.Talán neked is a sarki k.rvák helyett egy NORMÁLIS NŐT kéne találnod...
2013. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó: normális párom van, emiatt nem kell aggódnod. Egyébként mi dühített fel? A 29-es hsz. szerinzed nem baromság? Vagy Te írtad?
2013. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
11%
Kihívó, de buliban még elmegy.
2013. dec. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
68%
Igen, kur@vás
2013. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
47%
Igen, k*rvásan!
2013. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem értem, hogy mi a francért kell mindent kipakolni. Ennyire önbizalom hiányos vagy? Ennyire ronda az arcod? Ennyire buta és idegesítő vagy, hogy csak a testeddel tudsz összeszedni magadnak valakit? Mert nekem az ilyen csajokról mindig az jut eszembe, hogy olyan rondák és hülyék, hogy csak akkor néznek rájuk a pasik ha nyíltan felkínálják magukat.

A többi csajnak hosszabb volt a felsője és a szoknyája, magyarul ők fel tudtak úgy öltözni, hogy ne csináljanak szánalmas ribit magukból. Ennyi erővel meztelenül is mehetnél, hisz csak annyi a különbség, hogy nekik van ruha a testükön, neked meg nincs.(A te magyarázatod is kb. ilyen szintű volt.) Másrészt még ha ribisen is öltözne mindenki, az nem lenne mentség arra, hogy te is, attól még nem leszel kevésbé szánalmas, hogy más is az.

A neccharisnya meg konkrétan a k_rvák viselete. Max. a hálószobába való, nem az utcára.

A szép és értelmes csajokat anélkül is szeretik a srácok, hogy ribik lennének, a többi meg csak szexre kell nekik, de mindenki kiröhögi őket. Vagy gondolod, hogy ez után az öltözködés után komolyan a személyiséged még érdekelné bármelyik pasit is?

Dönts el, hogy ribi akarsz lenni, vagy értékes nő. Ha ribi, az sem baj, csak akkor ne hisztizz, ha a szemedbe is mondják. Ha meg értékes akarsz lenni, akkor ne úgy öltözködj, mint akinek viszket a puncija, egyetlen vágya, hogy megdugják, és bármelyik pasinak odaadná magát egy perc után.

Nem kell ennyire tenni magad. Hiszed vagy sem, de minden lánynak van melle és segge, szóval ez nem akkora szenzáció, hogy mutogatni kelljen. Csak van akiben van tartás és önbecsülés, valakiben meg nincs.

2014. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!