Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, ha szivacsos a...

Mennyire gáz, ha szivacsos a melltartóm?

Figyelt kérdés
13 éves vagyyok, és elég kicsi a mellem. 70/a a méretem, de ebbe van szivacs is. Ez nagyon gáz? Főleg azért hordom, mert az osztályból csak én nem hordtam (pedig volt akinek kisebb melle volt, csak nagyot hordott h nagynak nézzen ki). És most mondhatjátok, hogy ne miattuk hordjam, de ez így nekem jobb érzés.

2013. dec. 23. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ha ettol erzed jol magad nyugodtan hordj :) persze ne extra hiper szivacsosat mert az iszonyat gaz mar. Pici szivacs belefer h legyen formaja nagysaga a mellednek.
2013. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de a túlzottan push up-ot nem ajánlom, mert egyből észrevennék a többiek.
2013. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi! nincs benne sok szivacs, push up-osat meg már csak azért nem hordanék, mert félnék hogy bajom lesz tőle :/ sokan mondják
2013. dec. 23. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem hordasz oriási szivacsot és nem hirtelen nött meg a melled .. akkor még elfogadtható.Nàlunk az osztályba van egy lány,nagyon vékony és deszka,így egyik napról a másikra felvett egy kosaras melltartót ,ugy hogy tiszta lapos volt eddig ,ig meg látszott hogy nem is az övé ,hanem csak a melltartó az .Ez nagyon gáz, de ha nálad nincs nagy változás,ès a méretednek a megfelelőt hordasz, akkor meg nem ciki :) 13/l
2013. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oh, nálunk is ez volt, minden lány kétszer akkora melltartót hordott mint ami a mérete..na az gáz. De ahogy te csinálod, úgy nem, nincs azzal semmi baj. Nyugodtan hordd ha úgy érzed jól magad.
2013. dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) A méretemnek megfelelőt hordok, csak van benne szivacs. Azért kezdtem hordani, mert előtte csak ilyen gagyi top-okat, hordtam, aminek kb csak az volt az értelme, hogy takarjon öltözésnél.. Mert nem tartott semmit és átlátszott.
2013. dec. 24. 15:53
 7/7 anonim válasza:
én is olyat hordok,pont mert nagyon nem vagyok megelégedve magammal ,szerintem nem gáz,bár néha én is ugy érzem sajnos,és ettől rossz az önbizalmam :/ egyedül nyáron van baj,ha fürdőruha kell és emiatt nem voltam már 2 éve strandon,de nem keseredek el elhiszem,hogy még lehet jobb is,pedig én már 17 vagyok és ne aggódj :)
2014. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!