Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vesztek fel szilveszterkor?

Mit vesztek fel szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves lány vagyok :) a barátommal 1 hónaposak vagyunk még csak..és kérdeztem tőle, hogy mit tervez szilveszterkor..együtt legyünk vagy külön vagy hogy képzelte...és ő azt mondta, hogy velem szeretne lenni és el szeretne vinni egy házibuliba amúgy ő 21 éves, de ott abba a buliba csak az ő barátai lesznek 25 lesz a max életkor...és én neki csak 1 haverját ismerem aki nekem az egyik legjobb fiú barátom, hát ő rajta ismertem meg a páromat..:) de a többieket nem ismerem...illik így elmenni egyáltalán? Na meg ismeretlen környezetben elég visszahúzódó vagyok...nekem van egy alkalmi ruhám, de az nagyon csinos és nagyon elegáns és nem tudom az lehet kihívó lenne...ti mit ajánlotok? és ti mit vesztek fel? előre is köszi a válaszokat! :)
2013. dec. 24. 18:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt ki hagytam, hogy nagyon csajosan öltözködöm és abba a buliba is csinos és elegáns szeretnék lenni, de mégis egyszerű...:)
2013. dec. 24. 18:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Boldog karácsonyt:)

Ha a barátod hívott akkor szerintem ne parázz azon hogy illik-e menni vagy sem.

Lehet be is akar mutatni a barátainak :)

Ha látnám a ruhát megtudnám mondani hogy jó-e de így csak annyit mondhatok hogy ha a feneked és a melleid nem látszódnak ki akkor felveheted nyugodtan. Lehet valaki egyszerre nőies de egyben szolíd is.:)

Figyelj arra is hogy azért ne fagyj meg és ne egy 17 cm-es magassarkút vegyél fel mert bármennyire is szép szerintem keveseknek áll jól.De ezt úgyis te döntöd el:)


Egy jó tanács: ne rúgj be mert azzal magadat és a barátodat is leégeted.;)

2013. dec. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :) Amúgy olyan a ruha, hogy gyönyörű, elegáns és neem semmi fenék semmi mell nincs kint benne..:) De most eszembe jutott hogy van nekem egy korall színű pántnélküli ruhám ilyen korall színű a ruha és ez a hagyma ruha...és a mell részénél ez a horgolt vagy csipkés...nagyon szép ruha és semmim nincs kint benne esetleg az? egy szép kis fehér boleróval? :) Hozzá harisnyával...és a a harisnya ink fekete vagy bőrszínű legyen? és a cipő az boka csizma vagy valami topánka féleség vagy aahj nem tudom, de csini akarok lenni...:) amúgy nem, nem szeretnék be rúgni, nem is bírom a piát :$ és köszi a javaslatokat és mindenkinek nagyon boldog karácsonyt, és sikerekben és sok szerencsében gazdag újévet kívánok!! :)
2013. dec. 24. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
ruhát :)
2013. dec. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az általa leírt ruhát vedd fel, nem gólyabálba mész, hanem egy házibuliba.

Vagy egy miniruhát vagy egy flitteres tunikát vennék a helyedben cicanacival.

2013. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet még korai volt a kérdés, de én nagyon izgulok...mert én onnan csak egy srácot ismerek aki tényleg a legjobb fiú barátom, meg ugye a páromat...és a többieket még sosem láttam, és nem tudom h fognak viszonyulni hozzám és értitek..szipatikus akarok lenni és hát izgulok, mert ismeretlenek között nagyon zavarban tudok lenni :$ amúgy még az jutott eszembe, hogy van egy alkalmi szoknyám vaj színű és elől fekete csipkés térd fölé ér egy picit szval nem is mini, de nem az a huu de hosszú...hozzá egy mayo-s fekete övvel..és van egy csini fekete mayo-s fölsőm és azt betűrni a szoknyába...hozzá valami szép lila sál és fekete csinos kardi meg valami mintás harisnya és körömcipő...és fehér táska ami egy kicsit köves...szerintetek?:$$ :)
2013. dec. 24. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a mayo chixet hanyagold,mert azok sose az egyszerűségükről híresek,a csipkés szoknyához viszont nem lenne jó valami nagyon mintás/köves felső.Mintás harisnya sem kell.csak egyszerűen a szoknya,egy egyszerűbb fölső betűrve,cipő,fekete harisnya (vagy testszínű,attól függ,hogy melyik áll jobban),meg a kis táska (+ a kardigán,ha nagyon fázol)
2013. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!