Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szilveszterre szerintet...

Lányok szilveszterre szerintetek r*bancos ez a ruha összeállítás?!

Figyelt kérdés
Egy szürke körömcipő, fekete cica nadrág és egy hosszú ujjú barna szolid felső.Szeretnék az év utolsó napján kicsit kiöltözni, hétköznaponként nen igy öltözködök.Barátommal meg a barátaival mennénk erre arra. Tudnátok mondani könnyen elkészithető sminket ? kék szemem van és fekete hajam,fehér böröm. Lilla vagy ezust csillogos sminkre gondoltam de nem akarom,hogy a csillámpor lepotyogjon..
2013. dec. 25. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ribis.
2013. dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Hááát...szerintem nem az!Bár jobb lenne,ha lenne rajtad egy kis szín is!pl.:egy sárga színű deréköv vagy sál.Sminknek pedig..mit szólsz ehhez?(kép)A szádra pedig valamilyen színű szájfényt.Az ezüst szemhéjpúder meg eleve csillog. [link]
2013. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Inkább ízléstelen. A cicanaci még mindig nem nadrág, feneket és tevepatát takarva kellene felvenni.
2013. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ribis ez a szett?

Viszont látom magam előtt ezt a kombinációt és nagyon elütnek a cuccok. Ha fekete nadrág és barna felső, akkor a cipőd is legyen vagy fekete vagy barna, mert a szürke elüt. Sminked is legyen harmóniában a ruháddal, barnához az arany megy, de az barna szemmel áll igazán jó, akkor már valami füstös feketét választanék, szemzugban kis ezüsttel.

2013. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden, csak nem riban.cos. Én még egy kendőt és jó pár ékszert fel vennék hozzá, mert ez még így egy kissé lapos.
2013. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy egy fehér vagy világos rózsaszin vagy esetleg egy zöld felsőt húznék.Színes övem nincs csak fekete :/ A szürke körömcipőn strasszkövek vannak az orránál és a bokánál.
2013. dec. 25. 11:24
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Ribncos? Írd már le hogy ez hogy fordult meg a fejdben... :D Mert ez a lapostól kezdve, unalmasig minden, csak nem ribncos. Az meg plusz poén hogy oda írtad hogy szeretnél kiöltözni.. kíváncsi vagyok ha neked ez az extrém öltözet, mit hordasz hétköznapokon?!
2013. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ez egyáltalán nem r.bis... sőt sztem inkább túl szolid. ilyenkor jobban ki szoktak öltözni az emberek. bár persze attól is függ, h hova mentek, bulizni vagy csak kocsmázni
2013. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

könyörgöm hosszú legyen a fölső, mert a cicanadrág még mindig nem nadrág.... nem értem honnan vették az emberek hogy a cicanadrág is hordható mint rendes nadrág....

amúgy nagyon elütnek a színek... eleve a barna meg a szürke nem meg össze, a barna és a fekete meg határeset, de inkább a nem felé közelít.

amúgy nem r.bancos ha hosszú a fölső...

2013. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem épp kiöltözős cucc ez, de legalább a fölső legyen hosszú. A cicanadrág nem nadrág! Még a legjobb seggű nőkön is hülyén áll, mert olyan mintha harsinyában mászkálna az ember. Ha ki akarsz öltözni akkor valami csini koktélruhát húzz magassarkúval.
2013. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!