Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnék beszerezni,...

Endlesslover kérdése:

Honnan tudnék beszerezni, ilyen ruhát valaki már vásárolt ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Van egy nagy példaképem a neve Bethany Mota,és most nézegettem a youtubon videókat amibe a neve benne volt és találtam ezt: http://www.youtube.com/watch?v=ZvRseXzjXps

2:44-kor mutat egy pólót.. hát én körülbelül majdnem szívinfarktust kaptam ,már kb. fél órája keresek olyan boltot ahol ennek a lánynak a márkáját megtaláltam és találtam is egyet de ott nincs ilyen póló :(

[link]



2013. dec. 25. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
veszel egy sima pólót, és ráírod ezt a feliratot...
2013. dec. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia ! Mért a példa képed nem is ismered! Én is birom a videoit! És mert nézed ha nem is tutsz angolul? Mert ha figyelted volna a videot mondja hogy ingyen adják ha rendelsz! Amugy az insta gramjan facbookjan és twiterjén is mondta beth!
2014. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező: [link] :)(Amúgy én is nagyon szeretem Beth-et)

És kedves utolsó: ??? Honnan veszed, hogy nem tud angolul? És miért ne lehetne a példaképe? Tudsz te egyáltalán valamit Bethről? Nézd meg a Draw my life videóját, kérlek. Tiszteletre méltó lány.

2014. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!