Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Converse tényleg pocsék márka?

A Converse tényleg pocsék márka?

Figyelt kérdés
Rengeteg rosszat hallottam már róla, ráadásul drága is, ezektől függetlenül sokaknak van a környezetemben... Valami tapasztalat felőle, vélemény róla?

2013. dec. 26. 14:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már messze nem divatos, csak mivel olcsóbb lett a sima változata aki eddig nem tehette meg az most megveszi így most éli 2. fénykorát nem sokáig (majd talán 2014 nyarán még kicsit tombol ha nem jön valami újdonság aztán viszlát converse) már tavaly is a nagyon lapos talpú és szinte szár nélküli cipők jöttek be a divatba
2013. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

na számoljunk csak: a legdrágább tornacipő a kínaiban:3000ft (bár én múltkor 1500ftért vettem , igen akció és minden egyéb nélkül!) lehet h szétmegy fél év alatt bár 1 évet is simán kibír. Viszont a converse legolcsóbb 18000ft(megjegyezném h adidas és nike normális cipőt kapsz 15000 ért és nekem is van tehát nem vagyok olyan aki csakazért is kínai!!)

Szval: 18000 osztva 3000 = 6 ha mondjuk fél évet bír akkor az annyi mint 3 év tehát ugyanott vagy csak mondjuk hordasz 6 cipőt 3 év alatt míg másnak 1be büdösödik a lába!! (és igen nekem ne mondja senki h egy gumitalpú vászoncipőbe nem büdösödik!)

2014. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Viszont a converse legolcsóbb 18000ft"


Nem tudom, te hol vásárolsz, de ebből lazán levonhatsz 3-5 ezret, ha csak a sima magasszárú tornacipőkről van szó.


"3 év tehát ugyanott vagy csak mondjuk hordasz 6 cipőt 3 év alatt míg másnak 1be büdösödik a lába!! (és igen nekem ne mondja senki h egy gumitalpú vászoncipőbe nem büdösödik!)"


Egy vékony vászoncipő azért elég jól szellőzik. Meg van ez az új dolog, még mindig nagyon kevesen ismerik. Úgy nevezik, mosás. Ha ezt megcsinálod egy cipővel, tiszta lesz és elveszti a használatból esetlegesen eredő kellemetlen szagot. Majdnem, mintha új lenne.


megj. egyéb ruhán (trikó, pulóver, nadrág, kabát) is működik.

2014. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


utolsó mirõl is beszélünk?

2014. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A linkek alapján bőven van 15 ezerért is cipő, szóval inkább neki van igaza.
2014. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"utolsó mirõl is beszélünk?"


[link]

[link]

[link]


Ráadásul én az enyémet anno 9-ért vettem márkaboltban. Igaz annak már vagy öt éve.

Na vajon miről...

2014. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!