Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, hogy amikor a bnőmhöz...

Paris hilton kérdése:

Baj, hogy amikor a bnőmhöz megyek, teljesen más stílusban öltözök fel?

Figyelt kérdés
Mert félek,hogy megszólna. Am. csaj vagyok.
2008. júl. 14. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mi az a más stílus amit magadra öltesz mikor hozzá mész? amúgy az én felfogásomban a barátnő azért barátnő mert nincsenek titkaid előtte, neki bármit elmondhatsz. Akkor meg miért mutatod másik énedet neki? Bajnak éppen nem baj a kérdésedre a válaszom, de én akkorsem értem.
2008. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mersz önmagad lenni a barátaid előtt az már elég baj...
2008. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,de így olyan,mintha előtte nem önmagadat mutatnád,mintha másnak akarnál látszani.Nem tudom miért szólna le,az öltözködési stílusod vagy a ruháid miatt,de úgy gondolom,hogyha igazi barátnőd,akkor úgy fogad el,ahogy és amilyen vagy.
2008. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor megyek hozzá akkor mindig melegitő vagy ilyesmi,mert ő is ilyen sportossan öltözik.amúgy általában kiöltözve járok.
2008. júl. 15. 06:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
na akkor ezt figyeld...nekem van egy barátnőm,aki ilyen emo utánzat,kék a haja alul és az osztályában vannak olyan csajok mint én,akik szépen felöltöznek,miniszoknya,kicsi top,köldökpiercing...őket dancernek hívja,meg utálja őket...és én is olyan vagyok mint azok a "Dancerek"...de attól a bnőm és nem pattogok hha mondja h tudod a dancerek ilyenek meg olyanok...ettől még kedveljük egymást...pedig én "dancer" vagyok,ő meg emo..
2008. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha igazi barát akkor nem fog piszkálni amúgy a te életed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

jah elöször aszitem leszbivagy xd bocsi érte xd

én senki kedvéért nemöltözök máshogy mint most :) alterosan :)

2008. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!