Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIÚK-LÁNYOK! Milyen ruhákat...

FIÚK-LÁNYOK! Milyen ruhákat hordtok? Milyen ruhákat szerettek hordani? Kedvenc márka, áruház? Mennyit költötök bizonyos ruhadarabokra?

Figyelt kérdés

Leírom én hogyan öltözködöm! :)


Szóval..

Nekem nagyon fontos a kényelem, a lazaság, de hangulatomtól függőenúan amikor inkább a csajos vonalra megyek rá.


A cipő fontos hogy kényelmes legyen! Ne legyen túlcicomázva, legyen egy kicsit más. Egyedi, feltűnő.


Nadrágokból inkább a csőszárúakat szeretem de van egy-két egyenesszárú is. Vannak sötét darabok, fekete, szürke sötétkék, de a kedvenceim a feltűnőbb darabok a piros, a bleached, a magasderekú.


Felsőkben az egyszerűséget és a kényelmet keresem. A meleg pulcsik a kedvenceim. Egyszínű egyszerű pólók:szürke,sötétkék,pasztellrózsaszín,fehér. Imádom a laza oversized pólókat, pulcsikat!


Ékszerekben az egyediség nagyon fontos! Nem hordok tucct ékszereket. Én jobban szeretem az eredeti ezüstöt/aranyat de a más anyagból készülteket sem vetem meg.


Szeretem a kicsit különleges parfümöket!


Kedvenc márkáim: Chanel, H&M, Calvin Klein,New Yorker, Takko, Deichmann, Converse, Tally Weijl, Max Azria,

De ha valami megtetszik akkor nem érdekel ha túrkálóból, kínaiból van! :)


Az hogy mennyit költök ruhákra változó!


Cipőre: 8-9.000ft max.

Nadrágra:5-6-7.000 max.

Pólóra:2-3-4.000 max.

Pulcsira 3-4-5-6.000 max.

Ékszerre:attól függ mennyire tetszik! :)

Parfümre: szintén attól függ mennyire tetszik! :)


Ti jöttök! :)



2013. dec. 27. 19:46
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

cipő:6500

nadrág:3000

póló:1500

pulcsi:2800

ékszer:2000

parfüm:1000

2013. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Kényelmes, laza, vagány.


- Bőrdzsekiből fekete és vörös bőr van. Ezt hordom mindig. Hidegebb időkben maximum egy (kapucnis és ima) fekete pulóvert veszek.

- Laza pólókat preferálom, általában piros, vörös vagy fekete színben. Néha-néha becsúszik egy bandás is.

- Gatya... na, ez fasza kérdés. Sima, vörös-fekete kockás, sót kockás, néha előkerül a sima fekete is. Ízlés szerint vágásokkal és biztosító tűkkel gazdagítva.

- Cipőkben bakancs vagy tornacipő. DE sokkalta inkább bakancs.

- Ékszerek... no, lássuk. Van egy nyakörvem, egy rakat szegecses csuklószorítóm és egy tonna gyűrűm.


Parfüm és sziszegőszappan helyett fürdök.

Kedvenc márkák nincsenek és soha nem is voltak.

Keveset költök, nagyon skót vagyok. Általában vagy magam csinálom, vagy turkálóban, hirdető oldalakon szerzem be a cuccokat.

2013. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

1.válaszoló vagyok:

Én is fürdök,de a parfüm az kell! :)

12/L

2013. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem aztán nem. Elnyomja a csodás emberi feromonjaimat. :D
2013. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ja igen a bandás pólókat én is szeretem! :) Most nagyon tetszik egy AC/DC-s!!

A rockos vonal áll hozzámta legközelebb!

2013. dec. 27. 20:03
 6/20 anonim ***** válasza:
Csúnya kérdés lesz, de trendből vagy saját ízlés szerint? Melyik tábort gazdagítod? Aki ismeri az adott bandát, akinek a logoját a pólóján hordja vagy az ütnivaló butuskákét?
2013. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nekem ez fura. Én nem tudnék kilépni az utcára parfüm nélkül! Imádom a parfümöket! Napszaknak, eseménynek és hangulatnak megfelelően váltogatom őket! :)


Az örök kedvencem: Chanel Allure (Sensuelle)

2013. dec. 27. 20:07
 8/20 anonim ***** válasza:

Hmm, picit elegáns, alternatív és nőies szeretek lenni :D


A cipő legyen nálam is kényelmes, és strapabíró. Másból annyira nem, de cipőből márkamániás vagyok. Kedvenceim a Vans, Martens meg Nike.

Nadrágból csőfari vagy leggings, mert bakancshoz mást nem nagyon veszek fel :D De inkább harisnyát hordok ruhákkal: Fekete, színes, virágos, minden jöhet, csak illjen a stílusomhoz. Felsőkből gyakran egyszínű, lazább darabokat hordok kötött kardigánnal vagy pulcsival. Nyáron persze ujjatlant rövid gatyával.

Ékszerekből szeretem az eredetit, sok darabomat csináltattam ékszerésznél, nem drágábban, mint amennyiből vennék. A nyakamban mindig a kedvenc bandám logója van, a többi meg eltérő.

Táskából szeretem az egyedit, a sulitáskám Angliából rendeltem, a másikat meg varrattam (nagyon olcsón dolgozó ismerőssel) az egyik kedvenc sorozatomat ábrázolja :D


Kedvenc márkáim: Dr. Martens, Asos, New Yorker (Amisu főleg), H&M, Tally Weilj, C&A.


Cipőre: 15-40000 között

Nadrág: 6-7000

Póló: 5-6000 max

Pulcsi: 4-5000 max, de most rendeltem egyet 13000-ért szülinapomra :D

Ékszer: 5-6000

Parfüm: Általában ajándékba kérek :)

2013. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Úúú..a Vans és a Martens cukik! :)
2013. dec. 27. 20:33
 10/20 anonim ***** válasza:

Én nem mindig a kényelemre megyek,hanem inkább arra,hogy összeillenek-e a ruhadarabok,amiket fel akarok venni,hogy jól nézek-e ki bennük,meg hogy csajosak-e a ruhák.


A cipő kérdés változó,sok cipőm van,edzőcipők,tornacsukák,zárt cipők,csizmák,balerinák,különböző szandálok,magassarkúak. Én a magassarkúkat imádom,sok féle van nekem,és tudom,hogy nem egészséges hordani,de én imádom őket,nőnek érzem magam,ha abban vagyok. Ja és persze,tudok is bennük járni.:)


Nadrág..Nekem csak csőszárú fazonú farmereim,gatyáim vannak. Zöld,rózsaszín,bordó,fehér,szürke,fekete,sárga,farmerszínű van. Valamelyikből több is. A pirosat,a sötétlilát meg ezeket a neon borzalom színű gatyákat utálom. Tavasszal mindenféleképpen befogok ruházni pasztellszínű farmerokkal,menta zöldet tuti veszek.

Sokféle leggingsem van. Fekete,szürke,fehér,narancssárga,rózsaszín,norvég mintás,szarvasos.

Rövid nacikból is van jó pár,pamut,farmer,vászon stb.

Melegítőt nagyon ritkán hordok,nem szeretem őket túlzottan,itthonra hordom csak nagyon ritkán.


Felsők..Pulcsi:Egyszerű,egyszínűek vannak inkább,de persze van mintás,szőrös is.

Póló:minden színben van,pamuok,nem azok az előnytelen,alakot elrejtő darabok.

Top:csomó van. A szekrényemben két polcot elfoglalnak,és nincs kicsi ruhásszekrényem.:)


Ékszer: Az aranyat nem szeretem,gyűrűt szintén nem,és inkább karkötőket hordok,mint nyakláncot. Van ezüst,fehérarany ékszerem,de bizsuból rengeteg van.

Ja és gumi karkötőket nem hordok,bőr karkötőt sem,csak ritkán.


4 parfümöm van,ezeket nagyon szeretem,és van pár testtermetem,ezek gyümölcsös illatúak.


Kedvenc márkáim: H&M,New Yorker,Tally Weijl,CCC,Deichman,Calzedonia,Triumph,Camaieu,Bershka,Mango. Takko-ból van egy-két dolgom,én inkább ott ékszert szoktam venni.:D Nem igazán szeretem a ruháikat,mert mindegyik nagy rám! XS-es méretet hordok,és én mindig M-s ruhákat látok csak!


Engem nagyon nem érdekel az ára,mert ha drága,de nagyon tetszik a ruha,akkor úgyis megveszem.

2013. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!