Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIÚK-LÁNYOK! Milyen ruhákat...

FIÚK-LÁNYOK! Milyen ruhákat hordtok? Milyen ruhákat szerettek hordani? Kedvenc márka, áruház? Mennyit költötök bizonyos ruhadarabokra?

Figyelt kérdés

Leírom én hogyan öltözködöm! :)


Szóval..

Nekem nagyon fontos a kényelem, a lazaság, de hangulatomtól függőenúan amikor inkább a csajos vonalra megyek rá.


A cipő fontos hogy kényelmes legyen! Ne legyen túlcicomázva, legyen egy kicsit más. Egyedi, feltűnő.


Nadrágokból inkább a csőszárúakat szeretem de van egy-két egyenesszárú is. Vannak sötét darabok, fekete, szürke sötétkék, de a kedvenceim a feltűnőbb darabok a piros, a bleached, a magasderekú.


Felsőkben az egyszerűséget és a kényelmet keresem. A meleg pulcsik a kedvenceim. Egyszínű egyszerű pólók:szürke,sötétkék,pasztellrózsaszín,fehér. Imádom a laza oversized pólókat, pulcsikat!


Ékszerekben az egyediség nagyon fontos! Nem hordok tucct ékszereket. Én jobban szeretem az eredeti ezüstöt/aranyat de a más anyagból készülteket sem vetem meg.


Szeretem a kicsit különleges parfümöket!


Kedvenc márkáim: Chanel, H&M, Calvin Klein,New Yorker, Takko, Deichmann, Converse, Tally Weijl, Max Azria,

De ha valami megtetszik akkor nem érdekel ha túrkálóból, kínaiból van! :)


Az hogy mennyit költök ruhákra változó!


Cipőre: 8-9.000ft max.

Nadrágra:5-6-7.000 max.

Pólóra:2-3-4.000 max.

Pulcsira 3-4-5-6.000 max.

Ékszerre:attól függ mennyire tetszik! :)

Parfümre: szintén attól függ mennyire tetszik! :)


Ti jöttök! :)



2013. dec. 27. 19:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Természetesen ízlés szerint! Nagyon régóta szeretem őket, a zenéjüket!

A Thunderstrucktól például mindig felpörgök! :)

Kedvenceim még: TNT, Girls got rhytm, Big Gun, May day, Harley davidson

2013. dec. 27. 21:59
 12/20 A kérdező kommentje:
Tényleg csúnya kérdés volt, ne ítélj elsőre! :/ :)
2013. dec. 27. 22:03
 13/20 anonim válasza:

Üdv

Én a(z) "Teddy Boy" stílust képviselem. :)

Kicsit furcsán néznek rám pedig,ez volt a 60-as évek csúcsa!

Hát árban nemigen olcsó, sőt...Sajnos ritka ezért konkrét helyet nem tudok mondani.Az internetről és a barátaimtól szerzem. :)

2013. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Teddy Boy? Wow te aztán egyedi lehetsz (jó értelemben) ezt értékelem! :)

Igaz még soha nem hallottam róla!

*Stormy May Day

2013. dec. 27. 22:12
 15/20 anonim ***** válasza:

Olyan nem túl nőies a stílusom.


Cipőben általában bakancs - most van egy bakancsom, amit imádok, mindig az van rajtam. Ezen kívül ha már nagyon hideg van, akkor csizma (meleg), vagy tornacsuka, nyáron néha felveszek gladiátor féle szandált - de inkább akkor is bakancsot.


Nadrágban a sötétebb színeket szeretem, mert inkább a felsőruházattal hívom fel a figyelmet. Fekete, sötét farmer, bordó, szürke, némelyik szakadt - direkt vagy véletlenül.


Vannak nekem is bandás felsőim (30 Seconds to Mars - imádom őket), vannak sima szegecses ujjatlanjaim, kötött pulcsim is van, hosszú pólóm, ujjatlan ingem, kivágott hátú, meg sima egyszínű ujjatlanjaim, de általában a felsőim is szürke-fekete, esetleg sötétkék színűek. Ezeket variálom, általában bőrkabátot veszek feléjük, vagy pulcsit, meg van egy hatalmas szürke sálam, azzal is fel lehet dobni.


Ékszert nem hordok túl sokat, szinte csak nyakláncot, meg néha fülbevalót, de idegesíti a fülem...

Van egy hatalmas, vastag nyakláncom, amit imádok. Bármihez felveszem.


Kedvenc boltom a H&M és a Tally Weijl. Szinte mindig találok ott hozzám illő cuccokat. Mivel dolgozom a suli mellett, pénzem is van rá. :P


Cipőre max 12-3 ezer.

Gatyára max 10 ezer.

Pólóra: max 4 ezer.

Pulcsira: max 6ezer.

Ékszerre max 2ezer.

Parfümöm meg 2 éve ugyanaz, az volt 8 ezer, de amúgy nem nagyon szoktam parfümöt venni, max dezodort, kb. ezer forintért.

2013. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A stilusom kimondottan noies,tobbnyire elegansan oltozok,semmi sportcipo vagy bakancs.

Cipo: 30000

Nadrag: 15000

Polo: 6000

Pulcsi: 9000

Kabat,blezer: 45000

Hetkoznapi ruhak: 18000

Alkalmi ruhak: valtozo,dragak:)

Parfum: 18000

Ezeket a limiteket igyekszem betartani,de van hogy joval tobbet is kiadok valamiert ami nagyon tetszik.

Parfumbol van csak kedvenc markam: Calvin Klein,Moschino,DKNY,Lancome,Issey M.(ezek kozul min.3 mindig van itthon egyszerre)

Amibol mindenkeppen neves darabokat veszek az napszemuveg,karora es parfum.Ruhaknal a marka nem igazan erdekel,csak legyen csinos es jo minosegu.

28 N

2013. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Cipő: max 20.000,- Ft :)

Nadrágra: 10.000,- Ft :)

Póló: 5.000,- Ft

Pulcsira: 10.000,- Ft

Ékszerre: attól függ, de csak ezüstöt :D

Parfümre: max 5000,- FT


Kedvenc márkáim:

Ruha: Tally, BSK, Zara Devergo, Mayo, Retro Nike..stb

Cipő: Deichmann

Kozmetikum: Bourjois, Avon, Garnier.. ilyesmik :)


Mivel életem a kondizás, ezért farmer pólóval a kedvencem, de inkább csajosabb vagyok:)


L

2014. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ha keveset költenél ruhára hordj kampánypólókat, és fizetnek is!
2014. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Húhhha de jó kérdésed van örülök hogy feltetted ilyenekre szeretek válaszolni mert nagyon szeretek vásárolni és öltözködni magyarul a divattal foglalkozni viszont még

mielött bele kezdenék elmondom hogy 12L (én is) szóval :

az én stílusom átlagos nem nagyon eltérő kicsit sem vagyok fiús eléggé lányos vagyok a deszkás és a csinos között vagyok az a helyzet hogy nagyon tetszik a deszkás stílus és próbálom követni de ha meg látok egy gyönyörű csinos ruhát nem tudok ellenálni... én nekem a kedvenc boltjaim bershka, tally weily, H&M, takko, vögele, c&a cipőből pedíg: players room, deichmann, ccc ennyi és azért nem soroltam olyan sokat mert a mi körzetünkbe nincsen olyan nagyon sok bolt :( tudni kell rólam ha nem nyár van és lefoglal minden akk én nem bírok egy hónapot ki nélküle egy hónapban min. 1x max. 4x megyünk de ha 4x az már extrém eset szóval átlagosan egyhónap 2x és akk egy csomó mindent bármodjuk ez attól is függ hogy mennyire szükséges


gatya: 4000-10000

Poló/blúz: 1000-6000

pulcsi: 2000-8000 az a nagyon max.

cipő: 5000-30000

kabát: 5000-15000

ékszerek: max. 5000 mivel én még nem nagyon rajongok a komolyabb ezüst/arany ékszerekért

parfüm: max. 5000

kozmetikumok (1db termék) : max. 3000

egyéb kiegészitők (bármondjuk ez a kifejezés elég széles körű): max. 5000

2014. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Voroszsombor válasza:

Az az igazság hogy elég márkafüggő vagyok 15 éves korom óta úgy hogy ha veszek ruhát az minnimum Hugo boss,Armani,Lacoste,Hilfiger legyen így nálam egy poló 12-15től indul egy pulcsi 20-25 cipő 30tol

Pl most vettem egy galléros Burberry pólót 50 ezerbe

Nem nézem le aki nem járkál drágább ruhákba de én szeretem és öltözködésben valamilyen szinten sznob vagyok ha olcsó ruharról van szó és ezt vállalom is

2018. dec. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!