Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vesztek fel a szilveszteri...

Mit vesztek fel a szilveszteri bulira? Hol fogtok bulizni? Mit ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen köszönt majd rám az Újév, a barátaimmal fogok bulizni. Nem tudom, mit vegyek fel.


Szeretek csinosan öltözködni, 1-1 bulira meg tényleg összekapom magam. Nincs túl sok ruhám, azok is inkább lengébb, színes, nem tudom, ilyen mennyire illene egy szilveszteri buliba. Szoknyám nincs, így hiába vannak csinosabb felsőim. Nadrágot nem szeretnék felvenni szilveszterre.


Van valami jó ötletetek, hogy mit vegyek fel? Ti mit fogtok felvenni szilveszterre?


Egyébként ilyen az egyik ruha, amit én nagyon szeretek, de lenge, nyárias ruha:

[link]


Köszönöm a normális, segítő szándékú válaszokat! :)



2013. dec. 28. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
őszintén szép de nem hiszem hogy szórakozóhelyre való én amúgy felveszek egy leggingst feketét mint általába meg valami fekete vagy barna felsőt ami kényelmes szerintem nem a ruha a lényeg hanem hogy jólérezd magad : )
2013. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Gyiket ajánlom melegítő pulcsi szettben
2013. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy csinos nadrágban, meg egy csini, elegáns felsőben megyek -szintén szórakozóhelyre-, bár még nem vagyok benne biztos.
2013. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz nadrágot felvenni? Ha szeretsz csinosan öltözködni, akkor biztos van valami csinosabb felsőd, amivel egy nadrág teljesen jó lenne szórakozóhelyre, pl rá egy blézerrel. Kényelmes is, én is valami ilyesmit tervezek
2013. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!