Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak ha csak 1...

Mit csináljak ha csak 1 nadrágot tudok hordani?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy sovány vagyok, ezért nem állnak jól a farmerok. Van kb. 6-7 nacim, de csak 1-et hordok. Lehet hogy megszólnak érte, de nem tudok mit tenni.:/ Volt olyan hogy leggings-t vettem fel egy farmer alá, de úgy sem állt valami jól. Valaki tud erre megoldást?:/
2013. dec. 28. 16:26
 1/4 anonim válasza:
Nem probléma ha sovány vagy, lehet, hogy azok a nadrágok nem állnak jól, de ha felkutatsz egy pár boltot biztos találsz magadnak megfelelő nadrágot! :) Keress ahhoz hasonlót, amilyen félét hordasz! ;)
2013. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akármit veszel fel úgyan olyan leszel benne, inkább tanuld meg megszeretni magad mert ez így neked sem jó, hogy nem fogadod el önmagad.
2013. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyan már, fogadd el magad úgy, ahogy vagy te így vagy tökéletes, sz@rd le mások véleményét, érezd jól magad a bőrödben, ez a fontos, aki csak úgy áll szóba veled, hogy jól áll a ruha ami van rajta akkor nem is érdemli meg, hogy észrevedd. Tudom, könnyű mondani, de én is átestem azon, amin te nehéz volt, de így sokkal jobb.
2013. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem hordj leggings-eket. mert az egy csomó lánynak nem áll jól, mert vastagabb a combja. de ha te sovány vagy, az szerintem nem probléma...
2013. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!