Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetne mégis eltérőbb?...

Hogyan lehetne mégis eltérőbb? Szilveszterre a barátnőmmel ugyanolyan ruhát vettünk.

Figyelt kérdés
fekete koktélruha,bokacsizmát eszünk fel hozzá, ezek amik fixek, és nem tudunk változtatni. Nekem hosszú a hajam neki közepes, én magas vagyok ő alacsony de félek hogy béna ikrek leszünk. Valaki?

2013. dec. 28. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz ha ugyanolyan a ruhátok :D

am ezüst/arany, színes kiegészítők, esetleg öv

2013. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is az övet akartam írni, egész máshogy tud úgy kinézni.

Egyikőtök felvehetne egy bolerót hozzá, esetleg egy blézert, ha tudtok varrni, akkor egyikre varrhattok másmilyen pántot, vállat, nem mondtad hogy pontosan milyen a ruha, ha meg hosszúujjú, leszedhetitek az egyikről, megcsinálhatjátok pántosnak, stb.


Milyen a ruha?

2013. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmi csak a pink rész nélkül, sima fekete, fekete varrt csik mintákkal az elején, de azt alig látni:D
2013. dec. 28. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
én inkább vennék egy másik ruhát :)
2013. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyikotok felvehetne szines blezerrel vagy boleroval. Valamelyikotok tehetne ra egy kituzot (pl valami szines virag), vagy egy szines ov. Varhattok derekra korbe egy szalagot is akar. De lehet, hogy jobban ereznetek magatokat,ha nem egyformaban mennetek:/
2013. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!