Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy pocakos lánynak előnyös a...

Egy pocakos lánynak előnyös a magas derekú szövetnadrág?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, de a hasam valamiért lényegesen nagyobb/domborúbb a kelleténél. De feszes, nem plöttyedt, szóval nincsenek hurkáim meg ilyesmi. :D

Máshol viszont átlagos alkatú vagyok.


Olyasmi pocakom van, mint ezen a képen a jobboldali néninek: [link]


Úgy látom ő is magas derekút visel, s jól áll neki. :)


20/l



2013. dec. 29. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
én is azzal szorítom le a pici pocakomat :) 19/L
2013. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ál jól neki
2013. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
áll*
2013. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Vegyél alakformáló trikót vagy alsót, meglepően hatásos (én turiztam az enyémet, úgy még olcsó is). A magas derekú nadrág kihangsúlyozza a derekat, neked mindent meg kéne tenned hogy eltereld onnan a figyelmet.
2013. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Tedd fel a tükör előtt újra ezt a kérdést! :D
2014. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne lenyomja hanem kihangsúlyozza a hasat. egyáltalán nem oké. :D
2014. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
A kérdés tavaly decemberi, azóta eltelt 4 hónap. Ha a kérdés állandó kiemelgetése helyett inkább tettél volna valamit azért, hogy ne legyél pocakos akkor mostanra már nem is volna aktuális... Banyek, 20 éves vagy, na nehogy már ne tudd magad formába hozni, mi lesz 50 évesen?
2014. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha a kérdés állandó kiemelgetése helyett..."-felvilagositalak, hogy csak 1x lehet kiemelni kerdest!!

Amugy szerintem meg kell talald a neked legjobban tetszo stilust, ami kenyelmes is.

En talan azt tudom mondani, hogyha olyan ruhakban jarsz, amit leszoritjak a hasadat, akkor ne vegyek ra feszulos felsot.

+ megprobalkozhatsz a mell alatt vagott felsokkel/ruhakkal. Vannak olyanok, amelyek nem koveritenek, hanem vekonyitanak.

+Ajanlom figyelmedbe a sotetebb szini felsoket

2014. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felvilágosítalak, egy kérdést LEHET többször is kiemelni, és ez a kérdés nem egyszer volt kiemelve...
2014. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!