Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegek fel a...

Milyen ruhát vegek fel a suliban hogy jól néztek ki? fiú vok

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyek fel hogy jól néztek ki?
2013. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vegyek fel hogyhogy jól nézzek ki
2013. dec. 29. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyenesszaru nadrag, v-nyaku polo, kockas ing alatta egy poloval, ilyen magasitott nyaku pulcsik (h&mben talalsz), ingek felturt ujjal
2013. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tudod mi a különbség a "vok", és a "vAGYok" között? Csak egy kis agy...


Na de amúgy pedig: egyenes szárú, vagy egy kicsit szűkített nadrág, egyszerűbb póló, esetleg rá egy színben passzoló kockás ing, vagy egy sima ing begombolva, ujja feltűrve (ezt már előttem írták, tudom), belebújós, vagy bővebb cipzáros pulcsi, ha olyan a stílusod, akkor tavasszal fulcap, télen "csöves" sapka, lehetőleg valami márkásabb cipő (pl. Nike). Hirtelen ennyi jutott eszembe :)


Amúgy meg nem csak a ruha fontos. Legyen jó illatod (jó parfüm, fürgyé' le), ápolt a hajad, fehérek a fogaid.

2013. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!