Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valahogy letudnám szedni a...

Valahogy letudnám szedni a feliratot a pulcsiról?

Figyelt kérdés
megvettem egy pulcsit,amin van valami felirat,de nem tudtam mi mert németes vagyok,az a pulcsi meg nagyon meleg volt és az utolsó darab. és most meggugliztam és így már nem nagyon akarom hogy ott legyen az a felirat...valaki tud rá valami megoldást hogy hogy lehetne onnan leszedni?

2013. dec. 30. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a felirat?
2013. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A b kérdés meg hogy miylen módon van a pulcsira nyomtatva.
2013. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
milyen felirat az, ami ennyire gáz? amúgy manapság mindegy, mindenki RollingStones-os és hasonló pólókat hord, pedig azt se tudják mi a jelképe...
2013. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

maga a felirat nem olyan gáz...nyalóka

de a hely ahol van az igen,ott a fenekénél a pulcsinak..és így már gáz a kettő...pedig azt hittem valami tök szolid az egész a lollipop alapján

2013. dec. 30. 22:36
 5/7 A kérdező kommentje:
és azt nem tudom hogy hogyan lehet rajta...csak így rá van nyomva szerintem
2013. dec. 30. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem festett hanem az a rávasalt minta akkor pár mosás után alapbol is nekiállna eválni, szerintem azt le lehet óvatosan fejteni, ha meg festett akkor nem igazán lehet mit csinálni. Más kérdés, hogy szerintem nem ciki amugy, az emberek nagy része nem is tudja milyen feliratot visel épp az adott ruháján.
2013. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Flex!
2014. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!