Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora harisnyanadrágot...

Mekkora harisnyanadrágot vegyek? Hol lehet jókat kapni?

Figyelt kérdés
Akarok egy fekete harisnyanadrágot venni, amit feltudok venni szoknyához. Nem a legvékonyabbat, mert olyan kell nekem amiben nem fagyok meg 7-fokban, és nem akarom hogy átlátszó legyen. 164 cm magas vagyok, és m-es méretű.
2014. jan. 1. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Calzedonia. Van mindenféle színben olyan, ami vastag és egyáltalán nem látszik át.

Általában 1-től 4-ig vannak számozva a harisnyák. Szerintem neked a 2-es lenne jó, de az üzletben úgyis meg tudják mondani. Illetve a harisnyák csomagolását is rajta szokott lenni, hogy melyik méret hány kg-nak, hány cm-nek felel meg.

2014. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A H&M harisnyái jók, 40-60 den és 1990 Ft/ 2 db vagy ha fázósabb vagy (vagy sokat vagy kinn hidegben) akkor 1990 Ft ért 100 deneset kapsz. Van több színben és vehetsz fényeset vagy mattot is...

A csomagolás tényleg jelöli hogy mekkora méretre kell bár ott konkrétan betűvel jelölik a méretet vagyis vehetsz M- eset :)

2014. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Mona harisnyái is bejönnek.
2014. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!