Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért különös az, hogy ilyenko...

Miért különös az, hogy ilyenkor télen is szinte minden nap miniszoknyát hordok vékony, testszínű nejlonharisnyával?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom ezt a nőies stílust, szeretek mindig elegáns lenni. De volt már rá példa, hogy más lányok leqrváztak az utcán. Ez pedig nagyon rosszul esett. :(

Pedig rendes, ízléses szoknyákat hordok, nincs kint belőlük a fenekem (combközépig érnek kb.). A szoknya alá általában egy 10 denes nejlonharisnyát húzok, hozzá körömcipő. Felülre meg blúz + blézer + szövetkabát.

Ez tényleg qurvás lenne? :(



2014. jan. 1. 19:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem krvás, ilyen a stílusod, és nem vagy fázós, ami király. Én gatyában és 23435345623 féle felsőben is megfagyok, úgyhogy szerencsésnek mondhatod magad.
2014. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom,hogy mert ennyire felkapott tema ez,en a mult heten lattam egy fiut rovidgatyaba, puloverbe kutyat setaltatni,es kepzeljetek el meg harisnya sem volt rajta!

Na ehhez mit szoltok?

2014. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

szerintem meg ne változtass magadon.

sok olyan srác van aki teljesen odavan az ilyen lányokért.

(köztük én is)

Ha neked ez esik jól akkor maradj mindig ilyen :)

érezd a szabadságot:)

2014. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk szombat este nem fognak kinézni, az biztos! - olyankor annyi miniszoknyás rib#nc járkál az utcán visongatva.
2014. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Krisztinas Edina ***** válasza:
22%
Jol teszed hogy igy öltözködsz.Ami neked jol áll és jol érzed magad azt kell felvenni.Másokkal nem kell foglalkozni.Valoszinű irigységből szolnak meg.Lehet hogy nekik nincs jo lábuk nem ál jol a miniszoknya nejlonharisnyával és körömcipövel.Az én feleségem is télen nyáron szoknyát nejlonharisnyával és tüsarku körömcipővel vagy éppen szandállal vesz fel.Imádja a harisnyát éjjel az ágyba is nejlonharisnyával fekszik le temészetesen combfixeben.
2014. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-ös, álmodik a nyomor. :D
2016. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!