Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért különös az, hogy ilyenko...

Miért különös az, hogy ilyenkor télen is szinte minden nap miniszoknyát hordok vékony, testszínű nejlonharisnyával?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom ezt a nőies stílust, szeretek mindig elegáns lenni. De volt már rá példa, hogy más lányok leqrváztak az utcán. Ez pedig nagyon rosszul esett. :(

Pedig rendes, ízléses szoknyákat hordok, nincs kint belőlük a fenekem (combközépig érnek kb.). A szoknya alá általában egy 10 denes nejlonharisnyát húzok, hozzá körömcipő. Felülre meg blúz + blézer + szövetkabát.

Ez tényleg qurvás lenne? :(



2014. jan. 1. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem ku...rvás, nem tudom, miért ku...rváztak le.

Én azért lepődnék meg, hogy nem fagysz meg :)

Én is általában szoknyában járok, de vastag 100 denes harisnyával.

2014. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
nem, de a miniszoknya kissé kihívónak hat, főleg mikor a legtöbben örülnek, hogy nem fagynak meg...
2014. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
azért mert miniszoknyát nyáron szokás hordani. ne is csodálkozz ha megszólnak...
2014. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
10 den? Most viccelsz? Én is hordok szoknyákat ilyenkor, de több harisnyát is magamra húzok, és olyan 140 deneseket, hozzá valamilyen csizma, aminek ha vékony a talpa még teszek bele thermo talpbetétet is... Valószínű azért neveztek így, mert úgy gondolják le se tojod az egészséged és a környezeti hatásokat, csak ki akarod vívni mások figyelmét az öltözködéseddel. Nem k.rvás, de ebben a szezonban egyáltalán nem megszokott ha valaki bőrfelületet villant így nem csoda, ha erről többféleképpen vélekednek emberek. Lehet ebben a szezonban is nőiesen és igényesen felöltözni úgy, hogy közben nem kockáztatod a saját egészségedet (még ha mindenhová kocsival mész is ez nem igazán oké mikor 0 fokok vannak)
2014. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerű:télen nem szokás így öltözni.A nélkül is lehetsz nőies hogy minibe bújsz,a vékony harisnya és a körömcipő pedig végképp nem télies,ilyeneket nagyjából csak a prostikon lehet látni télen.

Gondolom ebből indulnak ki:

[link]

2014. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem gáz a miniszoknya télen, én is hordom ilyen időben is, úgyse a szoknya melegít, hanem a harisnya, a hosszabb szoknya meg nekem nem is előnyös. Viszont a 10 Denes harisnya nagyon vékony, én ilyenkor 100 dennél is vastagabbat hordok és van, hogy kettőt is felveszek belőle..
2014. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Engem is megszóltak múltkor kb ilyenért... akkor vicces hogy a fizikatanárom pont úgy mondta hogy az hogy kint egyre hidegebb an, tökéletesen látszik a szoknyahosszomon, milyen érdekes hőtágulási jelenség... XD

Amúgy én is szeretek télen szoknyákat hordani, de mindig extra vastag harisnya van rajtam... Én is imádom a nőies, elegánsabb stílust, nagoyn nehéz nekem sportos ruhába öltözni... Nadrágokat sem szeretek nagoyn hordani...

Valószínű hogy azért szólnak meg ilyenkor mert a vékony harisnyából, a rvid szoknyából és a körömcipőből tényleg arra következtetnek hogy k.rvás az egész öltözéked, mert nem látják hogy blúz és blézer van rajtad a szövetkabát miatt.

Azt javaslom hogy vegyél fel vastagabbb harisnyát és magas szárú csizmát (vannak nagoyn elegánsok is) aztán ha szeretnéd amikor odaérsz átveszed...

2014. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem jársz nadrágban és hozzá magas sarku csizmában valamilyen kiskabáttal, blúzzal?? Igy felfázzhatsz, nögyogyászati problémákrol nem is beszélve.... [link]
2014. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

Nem azzal van a baj, hogy szeretsz elegánsan öltözni, meg szoknyát hordani. Én is azt hordok elég gyakran, csak 100 denes harisnyával és magassarkú csizmával. Azzal van a baj, hogy látszik, hogy ez nem "téli" időjáráshoz való outfit (jó, most ezt a telet leszámítva, mert most valóban nincs olyan hideg), hanem inkább tavaszi.

Főleg az a vicces, mikor látom, hogy némely lány sima 10 denes harisnyát vesz fel a havazásban, a combjuk meg kipirul :P

2014. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Már én is megfigyeltem, hogy ha valaki ilyenkor hidegben bőrfelületet villant, azt megnézik az emberek. Még én is, önkéntelenül is, mert furcsa, hogy nem fázik. Egyébként én is szoktam rövid szoknyát hordani, főleg idén annyira nincs is hideg. De szerintem vegyél hozzá vastag leggingset. Én a dm-ben vettem extra vastag fekete leggings-et és jó meleg, kb. nadrágban jobban fázok mint abban. Ha így megyek ki az utcára, senki sem bámul meg.
2014. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!