Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködjön egy 22 éves...

Hogy öltözködjön egy 22 éves srác? Haj?

Figyelt kérdés

A kérdésem hogy a korombeli lányoknak, illetve a nálam kicsivel idősebbeknek milyen stílus tetszik egy pasin?

Illetve szeretném tudni, hogy milyen hajviselet tetszik nektek?

Linkelhettek összeállításokat is...

Köszi a segítséget előre is :)



2014. jan. 2. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:

nem mindenkinek ugyan olyan az izlése. van akinek ez van akinek az.. :)

én csak olyat tudok ami nekem tetszik :)

pl a lazaság :D szeretem ha a fiúkon a nadrág kicsit lazább :D akkor a felső is :) de nagyon nem szeretem azt ha egy lányos felső van egy fiún.. :D majd keresek képet és linkelek ha gondolod :) ahoz h milyen haj állna jól tudni kéne az arc formádat illetve az arányokat :D

2014. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia :-)

Jó lenne egy kicsit többet tudni rólad. Pl. milyen magas vagy, milyen alkatú, hajszíned, szemszíned...stb.

Azért megpróbálok így látatlanban segíteni! :)

Haj:

[link]


Szerintem ez majdnem minden arcformához jól áll. Fiatalos, jól néz ki, és nem unalmas.


Öltözködés:

Hát ez változó, hogy kinek milyen stílus tetszik :)

Nekem tetszenek az igényes fiúk, akik nem csak felkapnak egy pólót, farmerrel.

[link]


[link]


Jó, tudom, hogy az utóbbi idősebb nálad sokkal, de az öltözékét nézd! ;)


Illetve, ami nagyon fontos még:

- Karóra.

- Parfüm.

Mindkettőből minőségi. Ezere megéri beruházni.

2014. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezekre*
2014. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nézd, még ezeket találtam:

[link]


[link]


[link]

2014. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tökjók köszi szépen:)

alkatra átlagos, kicsit izmos, 175 cm

barna haj kék szem

2014. jan. 2. 16:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Amiket az előző linkelt, nagyon jók! Én személy szerint az elegáns öltözködést kedvelem.

Úgyhogy szerintem a lazán elegáns öltözködéssel nem lőhetsz mellé. Nem a márka fontos, az igényességgel, a jól összeválogatott színekkel és ruhákkal sokkal többet érsz.

Haj nem igazán lényeges, ápolt legyen és jól álljon az illetőnek, persze ne legyen fenékig érő, de van akinek az jön be, van akinek a kopasz. :) Én szeretem a fejtetőn kicsit hosszabban meghagyott, akár oldalra fésült hajat, de bejön a hullámos félhosszú is, szóval változó.

2014. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is az elegánsabb stílust részesítem előnyben. Haj az változó csak álljon neki jól, de egy egyszerű rövid haj szinte mindenkinek jól áll. Szeretem, ha természetes, nem rasztás, nem zselés...Órát én is fontosnak tartom, de nem kell, hogy a legmenőbb, drágább legyen.
2014. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 KlenDie válasza:
ARMANI órát vegyél öcskös!
2015. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Natúr hajviselet, nem ilyen függőlegesre zselézett ronda gagyiság, mert az egyáltalán nem férfias. Meg az az oldalt lenyírt és hátranyalt sem a legférfiasabb, az is most van divatban, azok teljesen rondák és férfiatlanok. Az első az senkinek nem áll jól, a második meg amit írtam is csak mondjuk 1000-ből egy embernek. Natúr haj, tök mindegy, hogy hosszú, vagy rövid, de lehetőleg ne legyen semmi extrém. Akár még kócos is lehet. A raszta meg egyébként még lehet jó, de egyéb extraságok nem. Hajfestést hogyha egyszer kipróbálja, az okés, de ne nagyon csináljon belőle rendszert. Ja amúgy van, akinek a kopaszság is jól áll, szóval ha teljesen levágja az egész haját, esetleg még az is lehet jó. De viszont vannak olyan fejformák, amihez nem mutat jól. Fülbevalót lehetőleg ne hordjon, az is 2000-ből egynek, ha jóláll. Nem férfias, nem szép. Pl Lorenzo Lamas a Fejvadász-sorozatban azokban a részekben, amíg még nem hordott fülbevalót, addig nagyon jól nézett ki, amikor fülbevalóban jelent meg, ledöbbentem, és gondoltam, hogy kár érte, az tényleg olyan sokat le tud vonni. Pedig amúgy azért kezdtem el nézni a sorit, mert láttam az az ajánlóban, hogy szép. Olyan izompólót meg testhez simuló pólót ne hordjon, különösen ne a vékony rózsaszín nagy V kivágású pólót, mert az kész. Én nem szeretem pasikon a testhezálló nadrágot se, mondjuk az télen melegítheti, szóval azt azért nem mondom, hogy ne, de szerintem nem néz ki jól. Egyszer láttam egy pasit, olyan volt, mintha -ebből a testhez simulásból kifolyólag - női nadrág lett volna rajta, amitől kicsit elszomorodtam. Egy tömegközlekedési eszközön utaztunk, akkor láttam. De pasikon a testhez simulós dolgok nem szépek. Szóval sima póló vagy szép, ízléses ing, mert abból is van azért, ami nem ízléses. A nadrágja ne a térdénél kezdődjön, inkább húzza föl ameddig való. Bézbólsapkát hordhat, de lehetőleg ne hátrafelé legyen a napellenzős-része, hanem előrefele lógjon, mert ha hátrafele van, vagy oldalra, nekem az ilyen "menőarcos", "menőgyerekeskedő" -stílus, szóval az nekem nem jön be. Cipője se valami csili-vili divatos dolog legyen, mert azok is rondák, hanem szép, ízléses. Hát, nagyjából ennyi.
2016. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*Ja és ne sminkeljen , és ne lakkozza a körmét, pasinak nem szép.
2016. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!