Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lesz a 2014-es tavaszi és...

Mi lesz a 2014-es tavaszi és nyári divat?

Figyelt kérdés
És mielőtt leszólnátok, csak érdekel a divat, de ez nem azt jelenti, hogy feltétlen követem is! Ha esetleg tudtok valami jó, megbízható oldalt ahol erről írnak az is jó lenne. :)

2014. jan. 3. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb, ha beszerzel pár alapdarabot, amiket tudsz egymással kombinálni. Egy csinls farmering, fehér pólók, szűk nacik, egy-egy feltűnőbb ékszer (pl. A h&m-ben nagyon szép darabokat találsz!), ceruzaszoknyák, csinos topankak.

Tavaszra én pár topankat, pár laza topot, maxiruhat szereztem be eddig. Tervben van egy jó sportcipő is:)

Én a ruhataramat próbálom úgy kialakitani, hogy szinte minden passzoljon mindenhez. Nem feltétlenül követem a divatot, de próbálok azért mindig csinosan öltözni:)

Mostanában a kedvenc összeállítasom egy szürke ceruzaszoknya, fekete harisnya, farmering és egy hosszú csizma:)

En ezeken az oldalakon szoktam "inspirálodni": pinterest, tumblr és pár hazai blog.

Szeretem, ha kicsit kitűnök a tömegből, és úgy gondolom, hogy ez nem feltétlenül pénzhez van kötve! Van pár drágább darabom is, de ajánlom, hogy nézz be néha egy-egy használt ruha boltba. Sokszor címkés darabokat találok!!! Plusz megeri learazasokon is szetnezni valamint én vateran is szoktam egész szuper darabokat venni!

A legfontosabb, hogy olyan ruhákat hordj, amikben amikben jól érzed magad!

Remélem segítettem!;)

2014. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én vagyok az előző. Bocsánat a sok hibáért! A telefonom nagyon makacs volt, ezért ilyen pocsék a helyesírás!

Plusz elfelejtettem mondani, hogy Pinteresten regisztrálni kell és a keresőbe írj be divattal kapcsolatos kifejezéseket (pl.: 2014 spring fashion) :)

2014. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!