Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondolnátok ha meglátná...

Ti mit gondolnátok ha meglátnátok benne az utcán vagy a suliban?

Figyelt kérdés
gazdagok vagyunk és kaptam egy igazi szőrme bundát a szülimtől....gáz vagy nem? ha hordanám suliba,vagy utcán akkor feltűnő lenne nagyon? lány 16

2014. jan. 4. 03:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Elkönyvelnélek idiótap icsának és folytatnám a napom.
2014. jan. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha én kapnék ilyet akkor elborzadnék hogy lehetnek ennyire hülye szüleim és vissza is vitetném velük. Ha máson látom... passz, nekem nem szokásom másokat nézni, így észre sem veszem mit hordanak.
2014. jan. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked gáz vagy nem? Rajtad múlik.. Szerény véleményem szerint a szőrme hétkőznapokra sok, főleg iskolába. Alkalmakra mint vacsora vagy elegáns jelenéshez , színházba, operába ..
2014. jan. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt kiskoromba ma már tuti nem venném fel nem az én stílusom de akkor csak alkalmakra vettem fel színház stb...
2014. jan. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
volt bnomnek is volt, jolallt rajra, sztem nyugodtan vedd fel.
2014. jan. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Én nem hordanám, meg is mondom miért: mert abszolút divatjamúlt és én ráadásul még el is ítélem hogy csóri állatokat megölik csak azért hogy te riszálhasd magad.
2014. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vennék fel olyat,ami miatt ennyi állat szenved. Az Eathlings című film után főleg..de addig sem. Ha szőrmét látok valakin, legszívesebben elmesélném neki,hogyan is "készül" a kis kabátkája..borzasztó. Ráadásul nálunk nincsenek olyan hideg telek,hogy kelljen a szőrme. Az eszkimókat még megértem,mínusz 50-ben lehet én is magamra húznám,hogy ne fagyjak meg..de Európában nem.
2014. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bajom a szőrmével, mert nem mindegyik állatot ölnek meg csak ezért..

Viszont szerintem hétköznapra, suliba túl sok, meg 16 évesen még fiatal vagy hozzá... Valami elegáns étteremben, színházba, Operába elmegy.

2014. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Máson nem érdekel milyen ruha van,de én fel nem venném ezt a borzalmat.
2014. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Most nagy divat a szőrme, úgyhogy csak annyit gondolnék, h képben vagy és követed a divatot. Am igazi szőrt én nem hordanék, mert tudod azokat az állatokat élve nyúzzák meg, ennyit nem ér, h jól nézzek ki! Ma már lehet kapni olyan jó minőségű műszőrmét is, amiről csak az igazán szakavatott szem tudja megmondani, h nem igazi.
2014. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!