Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem szebbek a...

Csak szerintem szebbek a régi, hagyományos női ruhák?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy hagyományos magyar ruha szerintem százszor nőiesebb, mutatósabb a hímzésével, színeivel, mint a mai ruhák többsége.


Ti mit gondoltok erről? Szívesen hordanátok klasszikus nőies ruhákat?



2014. jan. 4. 17:09
 1/6 anonim válasza:
Hát én nem vagyok oda a magyar hímzésű ruhákért, de sok embert ismerek akiknek tetszenek. Ízlés kérdése :)
2014. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem csak a hímzésre gondolok, hanem az egész forma, a szoknya, a karcsúsítás is rendkívül nőies, dekoratív.

Ez szerintem hiányzik a mai divatból.

2014. jan. 4. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
fú nekem nagyon nem tetszik, utálom az ilyen népies cuccokat :D
2014. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már régi ruha akkor nekem a középkori ill. viktoriánus korabeli női ruhák tetszenek olyanok amiket a goth-ok is hordanak.
2014. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a népviselet annyira nem jön be, viszont az 1910-1950-es évek divatjai nagyon! Csak az a baj, h a mai életstílussal szinte összeegyeztethetetlen az ilyen ruhák viselése, de azért próbálkozik az ember lánya becsempészni némi klasszikus eleganciát a hétköznapokba.
2014. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek, nekem főleg a 1920as évekbeli ruhák tetszenek nagyon
2014. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!