Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásárolt valaki Landrover...

Vásárolt valaki Landrover bakancsot a Deichmannból? Mert én nagyon megjártam.

Figyelt kérdés
November végén vettem 1 ilyen bakancsot 2 hét után levált a talpa a kéregnél,bevittem javítani ami készen is lett,a gond az,hogy a kérge most is lötyög oldalra amit lépésnél is érzek és a talpam alatt kockás lyukszerű képződmények jelentek meg.A férjem azt mondja dobjam a kukába mert a legközelebbi Deichmann több mint 30km tőlünk,nem éri meg még egyszer bevinni.Nagyot csalódtam az áruházban mert cserélni nem hajlandóak nekem meg a javítgatás nem éri meg így kidobtam 8990ft+1utiköltséget a javítással.... Más is járt így????

#Deichmann #Land-Rover #ráfizetett
2014. jan. 5. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy, de az enyémnek semmi baja. Én visszavinném a helyedben, 30km ide vagy oda! És mi az, hogy nem cserélik ki? Vagy kijavíttatni lehet vagy levásárolni az árát. Ahová én járok, ott mindig visszaveszik, és le lehet vásárolni, szóval nem tudom, hogy akkor ez most hogy van...
2014. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor átvettem javítás után Debrecenben a Tesco üzletsoron rögtön jeleztem,hogy nem stabil a kérge (lötyög) az eladó csak annyit mondott "Ez ilyen" Cipős szakközépben végeztem ezért tudom,hogy nem szabad lenne egy téli bakancs kérgének oldalra kilengeni,stabilan kellene tartani a lábat-ez max szandálnál megengedett.............
2014. jan. 5. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Én nem vettem volna át a helyedben. Vissza kell vinni és mondd, hogy levásárolnád az árát. Amúgy a Deichmann olyan, mint egy túlárazott kínai, a másik, hogy egy strapabíró, nem "egyszezonos" téli cipő nem 8-10 ezer Ft, hanem 20ról indul.
2014. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!