Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti hordotok inget?

Lányok ti hordotok inget?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyet? Elegánsat vagy farmert? Flanel ing az férfias?

2014. jan. 5. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Én karcsúsított kockás inget vagy farmeringet szoktam.

A flaneling szerintem kissé férfias, bár a szabásától is függ.

2014. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van csinosabb is, farmer is, meg sima ing is, ami olyan lazább. Flanel nincs, de nem is szeretnék, férfias.
2014. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Farmer- és kockás ingeket hordok, igen.
2014. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eddig nem de tervezem a vasarlasat. Egy ismeros nő akinek nagyon tetszik a stílusa gyakran hord inget töle lestem el mindezt. Ő egy nagyon jol szitualat nő mindig márkás ruhákban van nagyon jol összevalogatva. Ő tavasszal/összel egy mellénnyel hordja egy szöevtnadrág és ballernia cipő plussz napszemüveg és táska. Télen pedig pulover alá veszi fel. Tervezem hogy a leárazások alatt most beszerzek néhányat :))))
2014. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

Valo igaz,hogy a mai nokbol hianyzik a noiesseg!

Az ing is ferfi-ferfias viselet,ezt is sikerult lenyulni tolunk mint sokminden mast!

De sebaj legalabb az igazi ferfi nem veszi eszre az ilyen fius "noket" velem egyutt...

2014. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En szeretem az ingeket :) Foleg feheret vagy pici viragos mintasat veszek fel. Ha jol valogatod ossze, lehet olyan mutatos egy inges 'fiusabb'no, mint a tobbi . :)
2014. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
van pár ami 'ruhaanyagú'.. szeretem őket. :3
2014. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A női inget úgy hívják, hogy blúz, nagyon nőies, és nem a férfiaktól lett lenyúlva :)
2014. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Blúzok, elegánsabbak, nekem is vannak, de farmer és kockás ingen gondolkodtam, amit nem nyakig gombolnék be, alá pedig egyszínű topot vennék. Így nem hinném h férfias lenne.
2014. jan. 5. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Én hordok. Szerintem nőies is tud lenni, ha jól van kombinálva a többi cuccod mellé. Pl. a flaneling esetleges fiússágát lehet csökkenteni, vagy játszani vele mondjuk, ha szép ékszereket vesz föl hozzá az ember, nőiesebb táskát, cipőt, alakot követő nadrágot, vagy éppen kontyba köti a haját, és tesz az elejére vmi szép díszt.

Én azért is hordok általában ingeket, mert a blúzok nagy többsége, főleg, amit most lehet kapni, nagyon gagyin néz ki (csicsás, fényes, '90-es évek stílusában passzos, nem elég hosszú azoknak, akik nem cérnavékonyak), és az ingeknél az a problémám sincs, hogy ami jó lenne méretben, az szétfeszül a mellemen meg a gombok közti lyukon közszemlére van téve a melltartóm... arról nem is beszélve, hogy a legtöbb blúz teljesen el is van szabva, és 158 centivel, ahhoz arányos (azaz rövid) karokkal van olyan bajom, hogy szűk karban a felső, és felemelem a karom, aztán hasig feljön.

Én ingből elegánsat ritkán hordok (sikerült pár jobb blúzt találnom, azoknak vhogy alkalmakra az anyaga nekem jobban megfelel), utcára inkább farmerhatásút hordok, és gondolkodom egy kockás flanel beszerzésén is.

2014. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!