Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nadrág alá a pamut vagya...

Nadrág alá a pamut vagya nylon harisnya kényelmesebb? milyet vegyek, elég fázos vagyok!

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 08:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nálam fázósabb ember szerintem nincs. :D Én 300 denes vastag pamutharisnyát szoktam venni, és arra plusz vastag farmert meg zokni (néha kettőt is) - még így is megfagyok általában. :(
2014. jan. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi,az nem nagyon vastag? nem kényelmetlen?
2014. jan. 6. 08:34
 3/18 anonim ***** válasza:
nylont semmiképp szerintem ne vegyél fel, inkább pamut harisnyát és egy melegebb nadrágot. Azt is figyelembe kell venni, hogy kb. mennyit mész az utcán, mert a legtöbb ember ugye ha utazik, ott fűtenek, iskolában, munkahelyen megint csak fűtenek, szóval úgy nagyon kényelmetlen, ha napi 6-8 órában megsülsz, míg a hazafelé tartó 1 órából kb. 10-15 percet sétálsz a hidegben.
2014. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Én pamutot hordok a neylon semmit nem ér.
2014. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is pamutot hordok. A nylon nem jó, én abba fázok :D
2014. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a vastagabb nylon sem melegit? én fiu vagyok nem értek hozzá
2014. jan. 6. 13:53
 7/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát nem tudom, én mennyire vagyok mérvadó, mint mondtam, nálam nincs fázósabb ember...

De nekem sosincs melegem, és nem kényelmetlen.

2014. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

En 15 denes nejlont veszek gatya ala es nekem pont igy jo!

A vastag kenyelmetlen,es ha bemegyek valahova akkor a vastagba nagyon melegem lessz!

2014. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
egy fiu vehet fel nylon harisnyát?hol vegyek olyat?kérjem meg anyukámat?
2014. jan. 6. 21:03
 10/18 anonim ***** válasza:
Nadrág alá a 15 denes nem sokat ér. Legalább 40, de ilyen időben inkább 60-80-100 denest veszek. Szoknyához jó a 100 denes, egészen vastagot nem szoktam venni, max ha nagyon sokat vagyok kint. Pamut harisnyát csak kötött ruhához és csizmához veszek, minden máshoz szerintem idétlen. A mikroszálas harisnyanadrág is "nylon" és az nagyon kényelmes. Remélem segítettem.
2014. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!