Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik nektek ez a harisnya?

Tetszik nektek ez a harisnya?

Figyelt kérdés

Felvennétek? Ha igen, mivel? (milyen cipő, ruha, szoknya)


[link]



2013. dec. 9. 21:50
 1/7 QueenRavenna ***** válasza:
Nem tetszik.
2013. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan szép hosszú lábad van, mint a képen szereplő hölgynek, akkor iszonyú szexi.
2013. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na igen, a ruha. Olyat tudnék hozzá elképzelni, mint a képen, mással nem is igazán állna jól szerintem.
2013. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem venném fel, mert nem szeretem a mintás harisnyát. Amúgy szép, de nem tudom elképzelni magamon. Ha meg muszáj lenne, akkor olyan szoknyát választanék, ami eltakarja, hogy a combközépnél végetér a minta. Szóval minimum térdig érő szoknyát választanék.
2013. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tökre szép :) de én is olyan szoknyával venném föl, ami a minta végénél picit lejjebb ér, kicsit fura, hogy vége a mintának, és fölötte van a ruha. de tényleg szép am :)
2013. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ági 22 ***** válasza:
A képen szépen néz ki, de gondolom a valóság nem ezt mutatja. Én nem kedvelem a mintás harisnyákat, de ennek ellenére felvenném, vagyis felpróbálnám egy olyan fekete szoknyával, mint ami a képen van.
2013. dec. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép,a minta fölé érő szoknyával.
2014. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!