Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nadrág alá a pamut vagya...

Nadrág alá a pamut vagya nylon harisnya kényelmesebb? milyet vegyek, elég fázos vagyok!

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 08:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
igen segitettél köszi,de te nöi szemmel látod,szoknyával biztos kényelmes,azt sem tudom milyen az a lykrás.higy kell venni és hol
2014. jan. 7. 12:24
 12/18 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! Igen,egy fiu is vehet fel nejlonharisnyat mivel mar 1994 ota gyartanak ferfi nejlonharisnyat,mindossze a googleba kell beirni es ennyi...

Csak az a baj,hogy sok a tudatlan ember,es ebbol kifolyolag irnak neha serto es primitiv megjegyzeseket!

2014. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem Lycrást írtam, hanem mikroszálast. Ez egy polyamid szál, nagyon vékony és nagyon rugalmas. Ha Budapesten élsz menj el a Tétényi úti harisnyaüzletbe a piac mellett. Az eladó ott meg fogja mutatni, mit jelent az a különbség, ha csak pár %-kal több az elasztán a harisnyanadrág anyagában. Egyébként van még egy fontos szempont: a harisnya kötése: ebben is vannak különbségek.
2014. jan. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
kőszi a részletes kommentet,de sajna én nem értek hozzá,a bolba mondjam meg,hogy nekem kesz?
2014. jan. 8. 09:45
 15/18 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy megmondod, vagy nem, akkor is ugyanaz az anyag. Ez olyan, mintha kenyeret vennél, és azon filóznál, hogy a boltost érdekelni fogja, hogy te eszelcsak belőle, vagy adsz-e a tesódnak.

Megveszed, kipróbálod: kényelmes vagy nem kényelmes. Ha nem kényelmes akkor legközelebb másmilyet vegyél. Ha megtaláltad azt, amelyik neked nadrág alatt kényelmes, akkor meg olyat vegyél máskor is! Én nem vagyok atomtudós, de ezen nem kell ennyit gondolkodni! :-)

2014. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszi,ma megyek és vásárolok egyet!
2014. jan. 9. 14:43
 17/18 anonim ***** válasza:
Megvetted a harisnyát?
2014. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
igenköszi vettem egyet iszonyu kényelmes és akciobs kaptam mellé még egyet csak az a baj,hogy fehér és nem tudom mit csináljak vele
2014. jan. 9. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!