Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Háda üzletben jó ruhák vannak?...

LamboLover kérdése:

Háda üzletben jó ruhák vannak? És árba milyen?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A darabáras elég drága most már. A Nagy Lajos krt-i kilós és nagy is, az olcsóbb. Karácsony előtt vettem egy kisestélyit meg egy Bershka műbőr szoknyát és a kettő együtt volt 1500Ft.
2014. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nagyon ritkán van alkalmam és időm turizni Hádában. Jó ruhákat,kiegészítőket lehet találni elég jó áron.Mondjuk nekem kicsit problémás mert elég nagy a fenekem,és nem mindig találok a méretemben/jól álló ruhát. Viszont a kiegészítőknél szinte mindig találtam valami jó darabot,pl buliba való kis táskát (sajnos nem emlékszem mennyibe került,de nem egy vagyon volt :D),hibátlan Levi's nadrágszíj kemény 2000 forint körül.
2014. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegnap voltunk a barátnpmmel a Lurdys Hádában darabáras...én rosszul voltam az áraktól. A 6 éves lányomnak vettem egy sima elöl mintás hosszúujjas pólót 1300-ért.

A felnőtt pólók a legsimább alap pólók 1500-1800 Ft. Ami picit különlegesebb az 2000-2500. Nadrágok 3-4 ezer. Egyberuhák 3000-5000 Között. Dzsekik 5000 fölött. szerintem durva.

2014. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak jó ruhák, de elég drágák lettek, főleg a darabáras. Én múltkor beleszerettem egy ruhába, 4ezer forint volt! De hát nem tudtam ott hagyni :D a kilós hádák valamivel olcsóbbak, és lehet kifogni nagyon jó darabokat :)
2014. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!