Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha két...

Szerintetek gáz, ha két testvérnek sok egyforma ruhája van, és legtöbbször egyszerre viselik őket?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyi idősek. Fiatalabb korban még cuki, de 123 éves kor fölött már inkább vicces...voltak ilyen évfolyamtársaim, akik tesókként mindig egyformán öltöztek fel és mindenki röhögött rajtuk.
2014. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek? Fiúk vagy lányok? Nekem két fiam van, az egyik 5 a másik 7 éves, tök jó lenne őket néha egyformába öltöztetni, de ez utoljára úgy 2 éve jött össze, az egyik sovánka a másik meg husi :( meg most épp nem is egy méretkategóriába esnek (mármint a legtöbb gyártónál az egyiküknek kisfiú a másiknak nagyfiú ruhát kéne vennem, max trenyát meg sima pólót vehetnék egyformát).
2014. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
9 és 6 évesek.
2014. jan. 8. 14:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Lányok.
2014. jan. 8. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: nem 123 éves nyilván, hanem 12:D

De olyan fiatalon, mint, amit Te írtál, még aranyos:D

2014. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak akkor gáz és ciki, ha egyrészt az azonos öltözetet a szüleik erőltetik rájuk, továbbá az ő személyiségük is gáz, vagy ciki...


De ha jó fejek, és ő maguk szeretnek egyforma cuccokat felvenni, amiben jól érzik magukat és nem csak úgy kényszerből van rájuk húzva, akkor nem gáz. És ez életkortól független, szerintem ha 15 vagy 25 évesen is időnként egyformán öltöznek, azzal sincs semmi baj!

2014. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, ezt mi is csináltuk a húgommal, még később is. Szerintem aranyos. :)
2014. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fura és lehet őket is zavarja. Még ha nem mondják akkor is főleg, hogy még (bár nem sok) korkülönbség is van köztük.
2014. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!