Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek mostanában...

Mi a véleményetek mostanában a Deichmannban vásárolt cipőkről?

Figyelt kérdés
Régebban nagyon jó minőségűek voltak,de amit idén,vagyis tavaly tehát 2013-ban vásároltam avval mindel csak a baj volt.Vagy levált a talpa,vagy szétszakadt,és akkor egy hónapig ültek rajta,majd közölték hogy vásároljam le az árát,mert nekem van igazam,ráadásul javíthatatlanok voltak.Ma vettem egy benti cipőt a fiamnak,hazahoztam hát kicsi lett.Pedig 30-as mint az összes többi cipője.Ez a 30-as legalább 2 számmal kisebb mint a többi.Ez átverés szerintem.Most megint reklamálhatok,ráadásul lehet hogy el is küldenek melegebb éghajlatra.
2014. jan. 10. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp ma vettem én is ovis szandit. Kicsit izgultam, mert a neten néztem ki, a lányomat meg nem vittem. NEkem azt mondták, fél éven belül visszaadják az érét bármelyik boltban blokkal, ha nem volt vele utcán. Szerencsére jó lett neki.

Fél áron vettem Bären-Schuhe, jó darab.


Hát éveket nem bír ki, az biztos, de az ára sem olyan, hogy ki kéne, szerintem.

2014. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
árát, bocs*
2014. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Deichmann soha nem a jó minőségű cipőiről volt híres. Ha olcsón kell vmi, egy szezonra, ahhoz tökéletes, de nagy terveid ne legyenek vele.
2014. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,sajnos igazad van.De amit legelőször vettem a kisfiamnak 2008-ban egy kis bakancsot,az nagyon jó volt.Vagyis még mindig jó.a 3 gyerkőcöm hordja,és hibátlan.aztán egyre silányabb lett a minőség,de most betelt a pohár,mert most már még a méret sem stimmel.Ráadásul mikor visszavittem,hogy 3 hónap alatt levált a talpa,pedig ovis benticipőnek használtuk,tehát még víz sem érte,akkor az volt a válasz,hogy ők nem tudhatják mit csinál vele a gyerek az oviban.Azt hittem eldobom az agyam.Megkérdeztem,hogy akkor ezt a cipőt úgy lehet rendeltetésszerűen használni,hogy megveszem,kiteszem a polcra és nézegetem hogy milyen jó kis cipőt vettem?Mert akkor talán nem válik le a talpa.Végül egy hónapot ültek rajta,azután közölték,hogy tényleg anyaghiba,tehát visszajár az ára,merthogy javíthatatlan,de csak ajándékutalványon adják vissza amit náluk lehet levásárolni.És még csak azt sem mondanám,hogy olcsó,mert a 12000 Ft-os puma cipő nem az a kategória,amire azt mondom,hogy 3 hónapot kell kibírnia.Ez volt az utolsó cipő amit vettem náluk,úgy döntöttem nem viszem vissza a kisebb cipőt sem,megtartom a kisebb fiamnak oviba tavaszra.több cipőt pedig nem veszek ott.
2014. jan. 11. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Én összességében meg vagyok elégedve a Deichmannos cipőimmel, tovább bírják mint a kínai cipők, ráadásul garancia is van. Nekem egyszer kellett visszavinnem egy cipőt, mert elengedett a varrás rajta, de nagyon kedvesek voltak és szó nélkül kicserélték. Egyedül a számozással van problémám, ugyanis nekem ott még a 35-ös cipő kicsit nagy, ráadásul akkora is ritkán van, de hát miért is lenne, kevés felnőtt embernek van ilyen pici lába. :)
2014. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a női cipőkről tudok nyilatkozni, amelyeknek szerintem egyértelműen javult a minősége az utóbbi években. 7-8 éve pl. még alig lehetett találni olyan magassarkút a Deichmann-ban, aminek ne tükörsima csúszós talpa lett volna, manapság pedig már szinte az összesnek barázdált alja van.
2014. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mérettel nekem is volt bajom,más cipőkből 38-39-es kell,itt meg a 38-asból is kiesik a lábam,vagy bele se fér a 39-esbe.Minőség:ne a Graceland márkát vedd,hiába az a legolcsóbb.Ez tényleg kínai márka,ha azért mész,hogy ilyet vegyél,inkább kínaiba menj,mert ott még talán olcsóbb is.A többi márkával nekem nem volt bajom,pl.a Victorys cipők sokáig bírják,és nem is drágák.:)
2014. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!