Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tudok csinálni, ha a...

Mit tudok csinálni, ha a Deichmann-os cipőm tönkrement és javítattni akarják? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ma voltam a Deichmann-ban, ugyanis az 5 és fél hónapos cipőmnek mindkét párjának az orránál a ragasztó eléggé elengedett.

Meg, az orr résznél mindkettőnek a fekete anyag (fekete a cipő) kisebb részeken le van vállva az a bizonyos fekete anyag (nem tudom milyen anyagból készült) közvetlenül a ragasztás mellett, és a ragasztó is látszik végig ahol le van jőve.


Bevittem az egyik Deichmann üzletbe ahol azt mondták hogy cipészhez tudják elküldeni, de az 1 hét.

(Bár azt nem tudom, hogy a cipész mit tud vele kezdeni, ahol le van jőve az anyag azzal nem hiszem, hogy tudna vele mit kezdeni...)

De nem az a lényeg, hanem hogy nincs másik cipőm azon kívül, pénzem sincs újra, viszont a cipőre meg szükségem lenne, így nem tudom 1 hétig nélkülözni.

Egyébként az üzletben valami jegyzőkönyvet is írtak, hogy látták, de velem nem íratták alá, és másolatot sem adtak, csak a blokk jobb felső felére írta rá a dátumot, valami számsor és azt, hogy "cipész".


Mit tudnék csinálni, hogy kicseréljék? Mert nem tudok újat venni, és nélkülözni sem tudom a cipőt 1 1hétig.


Előre is köszönöm a segítséget!:)



2014. jan. 13. 19:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
irj az üzletláncnak a honlapjanak megtalalod a kapcsolat menüpont alatt. ird le pontosan, blokk, fizetési időpon, ár, bolt, termékszám...probáld meg.
2014. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor menj az ünneplős cipődben, esetleg tornacipő, de az inkább benti.
2014. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálják így mert a cipész megvizsgálja hogy nem e szándékos rongálás miatt ment tönkre. Nekik ezt így kell csinálni. Sokan megveszik hordják aztán a garancia lejárta előtt tönkreteszik és visszaviszik és választanak helyette másik cipőt.


Ha a hiba nem szándékos és nem javítható akkor az jön vissza hogy nem tudják megcsinálni és akkor rögtön levásárolhatod az árát.

2014. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És valami olyan lehetőség, hogy magam viszem el a cipészhez, és kérek valami papírt, hogyha nem javítható?
2014. jan. 14. 14:58
 15/16 A kérdező kommentje:
Meg azt hogy nem szándékos...
2014. jan. 14. 14:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyilván ilyet nem lehet. Vagy elfogadod az ő feltételeiket vagy vidd és csináltasd meg.
2014. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!