Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki manapság...

Szerintetek ciki manapság sapkát kapucnit hordani vagy mindkettőt érzékeny a fülem hamar be gyullad?

Figyelt kérdés
ősz,tél,sapka,kapucni,

2014. jan. 19. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és az egészséged fontosabb!
2014. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már ciki? Hány éves vagy, 8? Ha fázik a fejem vagy a fülem, sapkát húzok, mint ahogy mondjuk kabátot is.
2014. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A címkéket, nem a magyarázatba kell írni de jó próbálkozás. Amúgy meg kit érdekel, ha télen a bikini lenne a divat tüdőgyulladást kapnál inkább vagy felöltöznél. Ne legyl már ostoba kérlek.
2014. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki, ne idegesítsél már!? Tél van, ember!!!

Még szép, hogy sapkát és/vagy kapucnit hordunk. Vagy netalántán szeretnél mondjuk jó kis agyhártya gyulladást kapni majd, mikor tényleg hideg lesz?

Vagy szeretnéd, hogy annyira megfázzon a fejed, hogy kihulljon minden hajad? Na, inkább az lenne a ciki szerintem...

Ilyen baromságot kérdezni, komolyan...

2014. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki, Utoljára kb 10 évesen gondoltam cikinek:D mondjuk a kapucni furább, inkább a sapka praktikus ilyenkor.
2014. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Nekem a széltől megfájdul a fejem, úgyhogy ha hűvösebb szél fúj, sapkát húzok, akkor is ha október van csak és mondjuk süt a nap.

Jobb a sapka, mint egy fülgyulladás.

2014. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
egyaltalan nem ciki. ettol meg ugyanolyan csinos, szep, gyonyoru maradsz :) legyen onbizalmad es ne torodj masok velemenyevel. Puszi :*
2014. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem sem ciki, személy szerint én nem szeretem, inkább fülpamacsot, vagyis fülvédőt hordok.

19/Stylist

2014. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A 4-esnek ha valamiról nincs megbizonyosodva akor inkáb olyant neírjon , mivel az agyhártya gyuladás hidegtól nem lehet kapni. Az agyhártya gyuladás kiválto okok két csoportra oszthatóak ezek az élő kórokozókkal történt fertőzés és az egyéb kórokok által kiváltott (nem fertőzéses) gyulladások. A mikroorganizmusok által okozott fertőzés a gyakoribb kórok. Vírusok, baktériumok, gombák, de paraziták is okozhatnak gyulladást. A nem-fertőzés-okozta agyhártyagyulladás eredete lehet rákbetegség, a koponya fizikai sérülései, sugárzások, bizonyos vegyi anyagok, gyógyszerek vagy kábítószerek.
2014. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
fiu vagy lany vagy?
2014. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!