Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaki aki eddig nem...

Ha valaki aki eddig nem szerette a feltűnést (öltözés, nem viselkedés), van még esélye, hogy "megkedvelje"?

Figyelt kérdés

Főhősünk szeret bizonyos ruhákat és autókat, de ezek mindegyike nagyon feltűnő.


Van valami mód, vagy marad az elviselés(e a tekinteteknek)?



2014. jan. 20. 22:52
 1/5 anonim válasza:
Ha az illeto megvaltozik es azt az "utat" valasztja amibe ez is szerepel akkor valoszinu :)
2014. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi kellhet az általad említett változáshoz? Hogyan menjen végbe?
2014. jan. 20. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlással, hogy máshogy. Meg lehet szokni. Megkedvelni szerintem nem fogja, de hozzászokhat. De írjál már valami konkrétat mert nagyon kíváncsivá tettél!
2014. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pár éve amikor még középsulis voltam nagyon béna ruhákban jártam, semmi rálátásom nem volt az előnyös és ízléses öltözködésre, de sokat jártam boltokba ruhákat próbálni és lassan eljutottam a mostani ruhatáramhoz, mert az idők során ez tetszett meg, ami tetszik és jól is áll felveszem

sokan megnéznek az utcán, ha csak egy sima nagykabátban vagyok, nem tudom miért, mert olyankor nincs mit rajtam nézni, de ha nekik jól esik nézzenek

2014. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, nálad a kulcsszó az ízléses. :) Én az szememnek (meg nem tudom mondani miért) az igencsak merész, sokak szemében ízléstelen, túlzó és pazarló stílus tetszik igazán. Fiú létemre. :) Milliókat kiakaszt, de valamiért tetszik.
2014. jan. 21. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!