Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Bon Prixről?

Mit gondoltok a Bon Prixről?

Figyelt kérdés
Itt sajnos csak a neten lehet megvásárolni a ruhákat, és mindig is kételyeim voltak a netes rendeléssel főleg ha ruhákról van szó, de sok ruha tetszett meg itt. Rendeltetek már itt és ha igen bejött? Köszi előre is a válaszokat! :)

2014. jan. 21. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer rendeltem egy alkami ruhát, az anyaga pocsék volt és a méret is kb eggyel nagyobb volt, mint amekkorának a számozás alapján kellett volna lennie. Aztán rendeltem fehérneműt, az meg fogástalan volt, a mai napig használom őket, nem nyúlik, kopik annyira, mint az árban hasonló fehérneműk. Ezenkívül rendeltem még egy órát, az is jól működik és semmi baja már lassan 1 éve (pedig csak 4-5 ezer Ft volt, a párom 25ezres órájában fél év után elemet kellett cserélni)
2014. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ruhákkal ugyanúgy jártam, mint az első válaszoló.

Szóval kicsit kiábrándultam, azóta nem is rendelek.

De fehérneműt nem próbáltam onnan.

2014. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézegettem én is, de szerintem nem éri meg..nem próbálhatod fel, annyival viszont nem olcsóbb (sőt..), mint boltban, hogy megérje azt, hogy próba nélkül veheted csak meg.
2014. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Soha többé nem rendelek onnan!!!!

Ilyen mérettáblázatot még életemben nem láttam.

12 darabot vettem az egész család számára, de ebből 9-et vissza kellett küldenem mérethiba miatt. Ez szerintem felháborító. Így aztán, miután visszakaptam a pénzem, már nem volt kedvem más méretű ruhaneműt venni náluk, elég kisakkozni, hogy miből milyet válasszak. Ehelyett beültünk az autóba és személyesen mentünk el vásárolni ruhákat, amit fel is próbáltunk. Soha többé BON PRIX.

2014. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!