Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » X-epil teszt 2 fehér csík,...

X-epil teszt 2 fehér csík, utána két negatív teszt, de már egy hete késik. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

jan. 3-án voltunk együtt párommal, megszakított védekezéssel.

Jan.15-én kellett volna megjönnie. Folyamatosan érzem, hogy meg akar jönni, de valamiért nem tud... Tegnap rászántam magam, és csináltam egy X-epil tesztet. Két hófehér csík jelent meg, aztán pár perc múlva eltűntek.

Ezután megittam kb. 1,5 liter vizet gyorsan, egymás után csináltam két tesztet, ezek viszont egyértelműen negatívok voltak.

Mindezek ellenére mégsem jött meg. Valaki írjon valami okosat!


2014. jan. 21. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Várj még néhány napot, és reggel csinálj tesztet.
2014. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Reggeli első (középsugaras) vizeletből szokás tesztet csinálni. Még akkor is ha valami csodatesztnek tartják a gyártók.

Úgyhogy holnap reggel újból teszt, majd pár nap múlva újból teszt, aztán orvos.

Közben próbálj meg nyugodt lenni. Forró fürdő, citromfű tea, vagy valami ilyesmi.

2014. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem utaztál mostanában? Vagy nem stresszeztél valamin (most nem erre gondolok, hanem 15. előtt)? Mert ezektől is simán késhet, valamint a fronttól is lehet, a szexuális életed átrendeződése miatt is késhet. Próbálj meg tényleg kicsit lazítani, mert most már amiatt is késhet hogy azon görcsölsz hogy terhes vagy. Nyugodj meg nem lesz semmi baj! :) Tudom ezt most nehéz elhinni.
2014. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :) igen, kicsit stresszelek a vizsgáktól, most meg ugye a terhes-téma miatt is.

Az is benne van a pakliban, hogy a hormonok játszanak velem, mert 3 hónapig szedtem fog.gátlót, de abbahagytam a mellékhatásai miatt, azóta pedig elég rendszertelen a ciklusom.

Most viszont picit másabb, mint eddig, mert egyfolytában úgy érzem, hogy most meg fog jönni :S De mégsem..

2014. jan. 21. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nemrég hagytad abba a gyógyszert, meg vizsga időszak is van akkor pláne ne aggódj még, reggel azért csinálj még egy tesztet hogy megnyugodj, és hidd el másnap meg is fog jönni. :)
2014. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött egyébként. Valószínűleg rosszul csináltam valamit a teszttel :D Köszi mindenkinek.
2014. febr. 5. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!