Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mi legyen? Érdekel...

Szerintetek mi legyen? Érdekeljen a véleményük?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy imàdom a lányosabb szetteket.Szeretem a szoknyákat meg minden,de télen nem szoktam abba járni...Meg amúgy se nagyon csak nyári szünetben.Van egy tök jó hagyma fazonú rövid farmerszoknyám.Milyen lenne ha bakanccsal venném fel.?Nem olyan katonással mint pl a steel hanem lányosabbal.Az osztálytársaim nem igen láttak még szoknyába,de belefér s szílusomba,soha nem voltam tornacipős lány .Szerintetek Mennyek el benne.?Vagy várjam meg a gimit és ott majd eleve úgy öltözködom,és nem lesz nekik fura.A fiúknak bejön az ilyen.?Marmint nem fognak hülyének nézni.??

2014. jan. 26. 13:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és mivel vennének fel.?
2014. jan. 26. 14:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tojd le mások véleményét, hordd azt, ami neked tetszik!
2014. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.!:)
2014. jan. 26. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő ha jól értettem lány vagy. Mert kb az első 3 sorból azthittem fiú vagy,hogy ezt komolyan meg kell kérdezni. Én egész télen szoknyába járok. Senki nem néz hülyének :D
2014. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia

én is hordok szoknyát bakanccsal, és tetszett a barátnőimnek meg minden, szóval ha jól áll, és tetszik neked, akkor nyugodtan :)


18L

2014. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja tènyleg..14 éves lány vagyok..:3Köszi a válaszokat:)))
2014. jan. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!