Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti melyik bakancsot választaná...

Ti melyik bakancsot választanátok?

Figyelt kérdés

Elég vékonyka vagyok, és magas, a lábam pedig 40-es, így néhány cipő hülyén néz ki rajtam. Viszont szeretnék egy bakancsot, mert a hótaposómat kinőttem, de nem akarok idétlenül kinézni. :/

Általában bélelt csőnadrágokat hordok télen, és egy sötétkék, aranygombos parkat.

Ezekkel az előzetes paraméterekkel akkor a bakancsok:

[link]


[link]



2014. jan. 26. 18:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A PU nem beázós anyag, ugye?
2014. jan. 26. 18:35
 2/12 anonim ***** válasza:
Kb 5 perce zártam be a deichmann oldalát, én is bakancsot kerestem. Én is magas vagyok, 178 centi, így sajnos a magassarkúakat nem tudom hordani. Viszont ezek szerintem elég rondák, nagyon férfiasak...
2014. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem van most egy nagyon szép lovagló csizmám, de pont az a baj vele, hogy divatcsizma. Így nem túl praktikus a hóba. Máshol nem találtam olyat, amiben kimennék a 12-25 centis hóba. De ha bárki tud jó helyet (ami nem online rendelős), akkor azt szívesen fogadnám. :)
2014. jan. 26. 18:39
 4/12 anonim ***** válasza:

deichmannban a hótaposók közül vannak szépek... én inkább azt vennék a helyedben, mint bakancsot (ilyen választék mellett)

én egyébként pesti vagyok és volt egy hely, ahol vettem szép cipőket, de bezárt... :(

2014. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

CCC-be néztem legutóbb, de kipakolták az üzletet, egyébként én is pest közeli vagyok. :)

A deichmannos hótaposók nekem nem igazán jönnek be, valami ilyesmire gondoltam, de sehol se találok (a stílusom is hasonló): [link]

2014. jan. 26. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:
esetleg ezt tudnám mutatni, mint bakancs/hótaposó: [link]
2014. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első tetszik, én azt választanám :) Parkához pedig egy ilyen sokkal jobban illik, mint pl egy magassarkú csizma :)
2014. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha neked tetszik az amit linkeltél a kérdésedben, akkor én nem beszéllek le róla :D nekem egyik sem tetszik, de ha a te stílusodhoz illenek, akkor vedd meg!
2014. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
vagy ilyen: [link]
2014. jan. 26. 18:50
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképp hasonló fazonú bakancsot szeretnék, csak nagy méretbe olyan otrombák tudnak lenni. :D

Köszi az eddigi válaszokat!

2014. jan. 26. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!