Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek milyen a teljes téli...

Nektek milyen a teljes téli ruha összeállításotok?

Figyelt kérdés
Tehát milyen fazonú a cipőtök, nadrágotok, kabátotok, sálatok/sapkátok?? képet is linkelhettek, ha találtok :)

2014. jan. 26. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy krémszínű szövetkabátom, azt akkor hordom, ha nem ilyen mínuszok vannak. Egyébként egy ezüst színű pufi jellegű kabátot hordok. Eddig fekete lapos velúr csizmát hordtam. Most átváltok egy szintén fekete és lapos bőr csizmára, mert a velúr átázik. Sapkám, sálam van többféle fazon és szín, váltogatom őket.
2014. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

van egy világosbarna női bakancsom, egy szürke szövetkabátom, egy kék körsálam és egy fehér bojtos sapim

nadrágom az sok van egész évben azokat hordom csak veszek alá harisnyát

2014. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Farmert hordok, harisnyával aláöltözve.

Cipőim: Fekete térdig érő csizma, bőr, de hátul velúr, két-két oldalán cipzárral. Van egy másik fekete magasszárú velúr csizmám, az inkább ilyen bulizós. Van egy fekete szegecses bakancsom. Két telitalpú egyik fekete, másik szürke.

Kabátok: Piros, belül szőrös, ezt mínuszokba hordom.

Fekete, ezt mindennapra hordom.

Van egy rózsaszín-fekete-fehér-szürke kockás szövetkabátom. Egy sötétlilás pöttyös kabát. 3 fekete kabát, plusz egy szőrmés fehér kabát.

Sapkáim: Van két fekete és egy rózsaszín.

Sálak: 2 rózsaszín, egy sötétbarna, fekete

2014. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ehhez hasonló kabát csak a belseje sötét zöld és más anyag (és nincs kapucnija sem)


sapi:

[link]


sál (feketében) :

[link]


nadrág sima fekete farmer:D


Meg fekete csizma (nem bőr)

2014. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. jan. 26. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Átlagos hidegben egy fekete, térdig érő téli kabátot hordok, fekete csősálat, amibe ezüst szálak vannak beleszőve, fekete fülmelegítőt, barna bőrkesztyűt (tudom, hogy nem illik a képbe, de nagyon jó minőség, és meleg), fekete magas sarkú csizmát vagy bakancsot.

Kellemesebb hidegben korallszínű csípőig érő szövetkabim, azt hordom az említett sállal, fülmelegítővel és kesztyűvel. Van egy bokáig érő, fűzős telitalpúm, azt hordom.

Extrém hidegben egy lila pufidzsekit, ami elég rondácska, legalábbis nőietlen, de legalább meleg, a csősállal, lila sapkával, vagy bakanccsal, vagy a népszerűtlen és rémesen csúnya ugg fazonú csizmával, amivel ugyanúgy vagyok, mint a dzsekivel.

2014. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tetőtől lefelé :

A sapkám Newyorkeres, fekete és az van ráírva , hogy : pow. sajnos épp ma vesztettem el. :Dd.

A salám egyszerű fekete Tallyweijl,de nem mindig hordom.

A kabátom fekete, aranyszínű cipzárral Bershkás.

A kesztyűm sima fekete és a mutatóujján van egy kis bajusz :3 Newyorkeres.

Általában fekete nadrágban (Tally) vagy farmerben járok (szintén Tally weijl).

Szegecses bakancs:)

2014. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok, miért lettem lepontozva?
2014. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!