Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hordjak ilyen kabátot,...

Hogy hordjak ilyen kabátot, hogy ne fázzak?

Figyelt kérdés
Van egy sötétbarna kabátom, ilyen: [link] a parkáknál, a H&M-es résznél a középső. Sajnos nem túl meleg, eddig jó volt, de már fázom benne. Van másik kabátom is, de abban dagadtnak érzem magam, pedig amúgy vékony vagyok. Van egy vastag pulcsim, amit arra a pulcsira szoktam felvenni, amiben a suliban vagyok, tehát azt rögtön leveszem a kabáttal együtt, de ha kötött pulcsira veszem, az már nem biztos hogy rám jön. Szerintetek hogy hordjam? Nagyon szeretem ezt a kabátot, mert kényelmes, a másik viszont nem az.

2014. jan. 27. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egy téli kabát, hanem őszi, szóval nem csoda, hogy fázol benne..szerintem inkább hordd a másikat.
2014. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csomó kabát le van akciózva az üzletekben, érdemes lenne nézned. Vegyél fel atlétát, vagy ujjatlan felsőt, derékmelegítőt, öltözz rétegesen.
2014. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vidd el varrónőhöz béleltetni
2014. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem épp téli kabát, igaz eddig nem is volt igazán tél 10 fokban elmegy, de azon ne csodálkozz, hogy -10ben már fázol benne. Szóval vagy aláveszel még valamit, vagy veszel egy igazán hideg időre való kabátot.
2014. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!