Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra vendégként...

Szalagavatóra vendégként milyen ruhában menjek? 15/L

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 07:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bármilyen elegáns, báli ruhában, csak ne fehér legyen:)
2014. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Báli ruha. Vagy ha nincs, akkor is minimum elegánsan.
2014. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
elég elegánsan felöltözni. egy szép blúz nadrággal, vagy szoknyával, esetleg ruha. attól függ, hogy mivel mentek a helyszínre, hogy addig se fagyj meg.
2014. jan. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a báli ruha felesleges. Ez egy iskolai rendezvény, nem az Operabál.

De minél elegánsabban, egy szép blúz, szoknya, esetleg zakó, magassarkú.

Én a húgom szalagavatójára magas derekú csipkeszoknyába, fekete kicsit puffos ujjú blúzba mentem, és magas sarkú cipőben. Még így is túlöltözött voltam, mert a legtöbb velem egykorú lány bulizós miniruhában volt, amiből épp csak a pöcke nem lógott ki.

2014. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Báli ruha szerintem se kell.

Elég ha csinosan felöltözöl, csinos blúz + blézer, fekete nadrág, magassarkú.

Amúgy amikor nekem volt a szalagavatóm, minden vendég be volt sózva, hogy juj mit vegyenek fel. De igazából az egész tömeg "egybeolvadt" és senki se törődött azzal ki mibe volt.

2014. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat. :)

Báli ruhám nincs, busszal mennék (és metróval).

Ez esetleg jó lenne?: Farmerszoknya szürke nejlonharisnyával, fölülre egy elegánsabb barnás "fogalmamsincsmi" (talán lehetne blúznak nevezni), ami kicsit átlátszó, ezért farmermellénnyel (ami olyan színű, mint a szoknya). Cipőnek meg majdnem térdig érő, fekete enyhén magas sarkú csizma. Vagy ez túl átlagos lenne?

Illetve a smink milyen legyen? :)

2014. jan. 28. 16:15
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
a fermert hanyagold szerintem
2014. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de amit leírtál szerintem borzalmas :/ nem szalagavatóra illik... farmert hanyagold mindenképp!:)
2014. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
igen, az túl átlagos... jobban jársz egy fekete farmerrel meg egy blézerrel, ha neked nincs, akkor egyik barátnődnek biztos van, amit kölcsön tudna adni, vagy ha hétvégén lesz, addig még el tudsz menni vásárolni.
2014. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nem az lesz.

Se fekete farmerom (csak kékek, meg egy matt rózsaszín) nincs, de blézerem. :/ És barátnőimnek se, meg pénzem se. :/

De azért köszi a válaszokat.

2014. jan. 29. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!